Spotkanie :)

0 views
Skip to first unread message

Michał Pawłowski

unread,
Oct 4, 2010, 7:09:42 AM10/4/10
to alfat...@googlegroups.com
Witajcie :)

Przypominam i zapraszam - spotykamy się dzisiaj czyli w poniedziałek o godzinie 19.00!!

--
Pozdrawiam
Michał Pawłowski
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages