spotkanie alfy

0 views
Skip to first unread message

helj...@interia.pl

unread,
Jan 8, 2011, 2:00:49 PM1/8/11
to alfat...@googlegroups.com
Przykro mi, ale najprawdopodobniej na 99 procent nie będę obecna na ostatnim spotkaniu aldy we wtorek.Jak wiadomo chorowałam już przed Świętami i do tej pory się nie wyleczyłam.W tym momencie ma zapalenie prawego ucha i nic na nie nie słyszę, po za tym kaszel niewiadomego pochodzenia dosyć ostry i męczący i problemy z zatokami. Dziś miałam być w Tarnowie, ale nie dotarłam i nie wiem jeszcze kiedy dotrę może we wtorek wieczorem.Trzymajcie się alfiki.Proszę o modlitwę bo już prawie od miesiąca nie mogę się uporać z tą chorobą.
buziaki
Anna Joanna


----------------------------------------------------------------------
Gra dla duzych chlopcow.
http://linkint.pl/f2717

Michał Pawłowski

unread,
Jan 9, 2011, 4:49:58 PM1/9/11
to alfat...@googlegroups.com
Witaj :)

Wracaj nam szybko do zdrowia !!!
Będziemy o Tobie pamiętać w modlitwie :) (ja będę ;P)

--
Pozdrawiam
Michał Pawłowski
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages