takie tam

0 views
Skip to first unread message

helj...@interia.pl

unread,
Dec 24, 2010, 5:07:51 PM12/24/10
to alfat...@googlegroups.com
Drogie alfiątka Wszystkiego Dobrego z okazji Świąt Bożego Narodzenia, dużo radości i pokoju w sercach, miłości(bo jej nigdy nie jest za wiele:)) oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku:* życzę wam wszystkim ażebyście odnaleźli swoją Drogę Życiową zgodną z Wolą Bożą i śmiało szli nią przez życie:) buziaki:* i do zobaczenia w nowym roku.
Ania Nowak
PS. udanej szalonej zabawy na sylwestrze:)

----------------------------------------------------------------------
Dzwon tanio w Swieta!
Sprawdź >> http://linkint.pl/f28bd

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages