Pokój w Krakowie od października

0 views
Skip to first unread message

Przemyslaw Dąbrowski

unread,
Sep 22, 2012, 6:29:34 AM9/22/12
to alfanamiasteczku, alfa-tarnow-ekipa, alfatarnow, datratwa
Witajcie:)
od października będę pracował w Krakowie!! więc szukam tam pokoju do wynajęcia może wiecie coś o takowym??dajcie znać jak coś:) dzięki z góry i dobrego weekendu:D

Katarzyna Maślanka

unread,
Sep 22, 2012, 3:58:04 PM9/22/12
to alfat...@googlegroups.com


W dniu 22 września 2012 12:29 użytkownik Przemyslaw Dąbrowski <przemys...@gmail.com> napisał:
Witajcie:)
od października będę pracował w Krakowie!! więc szukam tam pokoju do wynajęcia może wiecie coś o takowym??dajcie znać jak coś:) dzięki z góry i dobrego weekendu:D

To Ty żyjesz :) fajnie że dostałeś pracę w Krakowie :) A co będziesz robić w tej pracy?
Ja niestety nie wiem o żadnych mieszkaniach w Kraku.. Ale czasem na liście Góry Oliwnej się pojawiają (chociaż w ostatnim tygodniu nic nie było). Czy jesteś na liście mailingowej Góry Oliwnej (dawnej alfy krakowskiej) ?

pozdrawiam:)
<><
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages