Gandalf
unread,Jul 22, 2011, 2:22:56 AM7/22/11Sign in to reply to author
Sign in to forward
You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to Alfa Tarnów
W związku z tym, że za około 10 dni już wyjeżdżam na Gwiezdną Drogę i
nie będzie okazji się spotkać, chcę zapytać czy ma ktoś jeszcze,
jakieś ważne intencje modlitewne, to z chęcią bym codziennie po
pielgrzymiej drodze moje mało warte modlitwy uskuteczniał :] będzie
około 30 dni więc sporo się tego uzbiera, dołączam gratis do tego
oczywiście trud drogi :D:D Jak ktoś ma jeszcze sprawę niech na maila
napisze jedną skonkretyzowaną prośbę :) Może do zobaczenia :P
Kuba Dobosz