Skrzynka na intencje :P

0 views
Skip to first unread message

Gandalf

unread,
Jul 22, 2011, 2:22:56 AM7/22/11
to Alfa Tarnów
W związku z tym, że za około 10 dni już wyjeżdżam na Gwiezdną Drogę i
nie będzie okazji się spotkać, chcę zapytać czy ma ktoś jeszcze,
jakieś ważne intencje modlitewne, to z chęcią bym codziennie po
pielgrzymiej drodze moje mało warte modlitwy uskuteczniał :] będzie
około 30 dni więc sporo się tego uzbiera, dołączam gratis do tego
oczywiście trud drogi :D:D Jak ktoś ma jeszcze sprawę niech na maila
napisze jedną skonkretyzowaną prośbę :) Może do zobaczenia :P


Kuba Dobosz
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages