Spotkanie techniczne

0 views
Skip to first unread message

Michał Pawłowski

unread,
Oct 20, 2010, 1:15:02 PM10/20/10
to alfat...@googlegroups.com
Witajcie :)

Dziękuje wszystkim za

Spotkanie techniczne odbędzie się w niedziele po Mszy Świętej o godzinie 18.00.Najprawdopodobniej spotkanie będzie miało miejsce w okolicach TRATWY (mieszkanie księdza Hieronima lub zakrystia).

Obecność ekipy obowiązkowa (zwłaszcza osób które są pomocnikami)!!

Musimy porozmawiać o kwestiach organizacyjnych -> niedociągnięciach i osiągach ;), tak by kolejne spotkania wyglądały jeszcze lepiej niż to poniedziałkowe

Jeżeli ktoś nie może być obecny to proszę, by wcześniej dał mi znać.


--
Pozdrawiam
Michał Pawłowski
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages