Fwd: [wspolnota-alfa] piosenka na dzis:D chyba jedna z moich ulubionych:) tak dla przypomnienia

0 views
Skip to first unread message

Przemyslaw Dąbrowski

unread,
Nov 15, 2011, 5:37:39 PM11/15/11
to alfa-tar...@googlegroups.com



http://www.youtube.com/watch?v=pUjs9u8C0TA&feature=related&noredirect=1

z zyczeniem by  Wam się tez udzielil taki nastrój:)


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages