Prośba o Modlitwę:)

0 views
Skip to first unread message

Przemyslaw Dąbrowski

unread,
Jan 17, 2012, 4:20:59 PM1/17/12
to alfa-tarnow-ekipa, alfatarnow, datratwa
Cześć:)
Jak byłem w Krakowie i chodziłem na alfę to pisałem do Nich żeby się
Modlili za mnie w czasie sesji w ten dzień kiedy miałem egzamin..
teraz jestem w Krakowie i proszę Was o to żebyście się Pomodlili za
Misię w czasie Jej zaliczeń: jutro ma 2, w czwartek ma 3 i za mnie bo
teraz też mam zaliczenia w pracy, a w czwartek lub piątek egzamin
kończący! proszę o to w Naszej intencji:) a także zachęcam Was abyście
pisali i żebyśmy się za siebie Modlili nawzajem!! nic tak nie łączy
jak Modlitwa za siebie:)
pozdrawiam:)

Przemyslaw Dąbrowski

unread,
Jan 28, 2012, 4:54:44 AM1/28/12
to alfa-tar...@googlegroups.com, datratwa, alfatarnow
dziękuję za Modlitwę za siebie i Misie:)
ogólnie widzę, że tak dużo macie nauki, że na necie nie siedzicie:P
ogólnie to proszę o dalszą Modlitwę za Misie i mnie, bo ja już wiem
od 6.02 jadę już na śląsk a dokładnie na Bytom i mam tam być do 31.03
,a potem chyba Katowice i ogólnie już zostaje na śląsku:| proszę o
Modlitwę za Misie, bo w poniedziałek ma egzamin! z góry dziękuję i
pamiętam o Was przed Panem!! piszcie kiedy macie co i będziemy się
Modlić:)
powodzenia i do zobaczenia:)
z<><
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages