Re: Rekolekcje i 3 Korony

1 view
Skip to first unread message

Przemyslaw Dąbrowski

unread,
Jun 6, 2011, 1:57:27 AM6/6/11
to alfa-tar...@googlegroups.com, alfat...@googlegroups.com, datr...@googlegroups.com
To jest dobry pomysł!! i ja jestem za:)

W dniu 4 czerwca 2011 11:20 użytkownik Paweł Bąk <pawe...@interia.pl> napisał:

Witajcie


 Czy ktoś wybiera się na te rekolekcje myśle o samym dniu otwartym w sobotę na wigilię Zesłania Ducha Świętego.


 W piątek wybieram się w góry na 3 korony i można by połączyć bezpośrednio z gór wyruszyć do Bielska :)) 


 Kto chętny na taką mega wyprawę;) dajcie znać!




--

Pozdrawiam

   Paweł Bąk



W Twoim liście datowanym 3 czerwca 2011 (12:05:44) można przeczytać:


 

Witajcie,

poproszono mnie o przekazanie informacji o rekolekcjach :)

<><

Kaśka



---------- Wiadomość przekazana dalej ----------

Od: Paweł Knapik <pa...@prospect.pl>

Data: 3 czerwca 2011 12:21

Temat: Fw: przekaż jak możesz tą wiadomość do Tarnowskiej Alfy

Do: Katarzyna Maślanka <masla...@gmail.com>





---------- Forwarded Message ----------- 

From: Katarzyna Knapik <katarzyn...@gmail.com

To: pa...@prospect.pl 

Sent: Fri, 3 Jun 2011 11:13:29 +0200 

Subject: przekaż jak możesz tą wiadomość do Tarnowskiej Alfy 



hej Paweł :D jeśli możesz przekaż  tą wiadomość do swoich alfowiczów :D 

Witajcie,

w przyszłym tygodniu są rekolekcje prowadzone przez o.Antonello i Enrique 

jeśli jeszcze ich za bardzo nie znacie to 

Zapraszam do oglądnięcia filmu dokumentalnego przedstawiającego ich misje. 

http://www.youtube.com/watch?v=QSVx7WvxvAs&feature=related   (5 części) 

zachęcam również do przesłuchania ich konferencji z przed 3 lat podczas ich 

pobytu w Polsce 

http://www.rekolekcje.sluzew.dominikanie.pl/nagrania/2008-05-17.mp3 

http://www.rekolekcje.sluzew.dominikanie.pl/nagrania/2008-05-1814.mp3 



Zapisy oraz wszelkie informacje związane z rekolekcjami na poniższej 

stronie: 

http://www.rekolekcje.bielsko.pl/ 

Ja już wysłałam swoje zgłoszenie :) 


Ps> jeśli obowiązki (lub finanse) nie pozwalają wam uczestniczyć w rekolekcjach ogólnych które są przez czwartek i piątek, zapraszam po pierwsze do obejrzenia filmu (wszystkich 5 części) oraz tu bardzo Ważne !! sobota jest dniem otwartym - wystarczy tylko przyjechać :D 


  Pozdrawiam w Panu 

Kaśka Knapik :) 


------- End of Forwarded Message ------- 








Pozdrawiam

   Paweł                            mailto:pawe...@interia.pl


----------------------------------------------------------------
Doladuj telefon przez Internet!
Sprawdz >> http://linkint.pl/f29ba

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages