Co do soboty, to dokładnie tak jak napisał Michał proponuję się zintegrować bardzo więc proszę o odzew od zainteresowanych.Ja zamierzam gdzieś wyskoczyć bo przyjeżdża do mnie koleżanka.Nie wiem jeszcze dokładnie dokąd.Mam nadzieję,że wy też lubicie tańczyć i zechcecie się przyłączyć:P.Kto ma ochotę i czas w sobotę ok 20 to proszę o maila na
alfat...@googlegroups.compozdrawiam
Ania Nowak
----------------------------------------------
Chcesz więcej zarabiać? Zmień pracę na lepszą!
http://linkint.pl/f2822