integracja

0 views
Skip to first unread message

helj...@interia.pl

unread,
Oct 20, 2010, 5:22:39 PM10/20/10
to alfat...@googlegroups.com
Przemku ja jestem jak najbardziej za, ponieważ chcę tam jechać odkąd mieszkam w Tarnowie, niestety problem jest z dojazdem bo nie mam samochodu,a jest tylko jeden autobus który jedzie tam o 21 chyba a powrotny ok 4, no chyba że ktoś mógłby zaoferować wolne miejsca w samochodzie albo to,że zostanie z nami do tego busa ok 4 (tzn ze mną i moją koleżanką, bo nie wiem jak reszta) a same to tak do rana nie bardzo i to w miejscu gdzie w życiu nie byłyśmy...

Kasiu myślę,że jeszcze będą okazje:)

a reszta co powie?

pozdrawiam A.N.

---------------------------------------------
Gielda samochodow nowych i uzywanych.
http://linkint.pl/f2820

Michał Pawłowski

unread,
Oct 22, 2010, 4:26:56 AM10/22/10
to alfat...@googlegroups.com
Witajcie :)

Niestety nie będę mógł być obecny na sobotniej integracji (na usprawiedliwienie dodam, że wynika to z ogromnie intensywnego tygodnia który miałem i po prostu fizycznie nie mam sił na nocne szaleństwa.... Mam nadzieje, że moja kondycja się poprawi i w kolejnych tygodniach będzie lepiej ;P) - nie mniej jednak zachęcam do uczestniczenia.

Umówić musicie się już jakoś konkretnie sami ;P i ustalić co i jak - oczywiście przez nasza grupę dyskusyjną ;)

Dla wszystkich którzy nie mogą wziąć udziału w sobotniej integracji: istnieje możliwość małej integracji po spotkaniu technicznym ;P.
Może uda się gdzieś wyskoczyć na pifko lub sok na rynek - ale to już postanowimy razem w niedziele na spotkaniu technicznym ;)
--
Pozdrawiam
Michał Pawłowski

helj...@interia.pl

unread,
Oct 22, 2010, 10:19:59 AM10/22/10
to alfat...@googlegroups.com
może faktycznie prędzej się uda po spotkaniu technicznym w niedzielę, bo jakoś dużego zainteresowania sobotą nie widzę:P
Chyba,że jeszcze ktoś się odezwie...

------------------------------------------------------
Mieszkania, domy, dzialki - najlepsze oferty!
http://linkint.pl/f281e

Przemyslaw Dąbrowski

unread,
Oct 22, 2010, 1:06:10 PM10/22/10
to alfat...@googlegroups.com
więc odzywam się co do soboty wiem że będę autem więc jak nie wytrzymamy do 4 to mogę Was odwieść.. ale myślę, że wytrzymamy do 5 a później będziemy w niedziele chodzić jak zombi:P więc proszę o kontakt ludzi co chcą iść:)
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages