Przemyslaw Dąbrowski
unread,Jun 7, 2011, 12:09:45 PM6/7/11Sign in to reply to author
Sign in to forward
You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to madzi...@o2.pl, realma...@op.pl, mktr...@gmail.com, joannam...@onet.pl, bav...@onet.eu, piotr.cie...@gmail.com, bakhita.k, isil...@op.pl, datr...@googlegroups.com, alfat...@googlegroups.com
Witam:)
zgodnie z obietnicą wysyłam emila i zaczynam dyskusję na temat Kto, gdzie i kiedy chce wracać!???
plan jest taki dla wszystkich:)
00:00 wyjazd spod Tratwy!! więc spotykamy się 23.45 !!
03:00 zaczynamy wymarsz na wschód słońca na Trzech Koronach!! (może na miejscu będziemy wcześniej)
04;31( wschód w Krakowie) będzie już jaśniej więc latarki będzie można schować:P idziemy jeszcze na szczyt:P
koło 6:00 będzie planowana Msza Święta:) po niej śniadanie:)(oczywiście własne:P)i herbata lub woda( tak jak wcześniej:P)
Koło 7:00 planowane schodzenie (czas tu już nie gra Roli;P) więc proszę na niego nie patrzeć;)
i słucham teraz Waszych propozycji??
ja mam taką zdobycie jeszcze Mogielicy to jest Największy szczyt w Beskidzie Wyspowym i albo powrót do domu i tu trzeba się zdeklarować,żebym mógł wiedzieć ile osób i ile samochodów? bo ja później chcę jechać do Bielska Białej na spotkanie z Ojcami!! wiem że Ksiądz będzie wracał wiem,że Paweł będzie jechał do Bielska i nie wiem jak ja mam jechać bo jak wy będziecie chcieli wracać to ja siadam z Pawłem (jak ma miejsce:P) więc proszę o zdeklarowanie się i szybką odpowiedz!!
jedzie tak!:
1. Papuga Magda( dawać moją czerwoną koszulę:P)
2.Maciej K.
3 Ela K
4. Mariusz K.
5.Joanna M.
6.Wojtek S.( samochód)
7.Piotr C.
8.Jakub D.
9.Libera Anna( proszę o kontakt)
10.Katarzyna Augustyn( proszę o kontakt)
11. Ksiądz Hieronim (samochód)
12.Joanna Bysiek
13. JO(samochód)
14.Paweł B.(samochód)
15. i może jeszcze Ty?
jeszcze jedno Kto ma jeszcze samochód tak na wszelki wypadek i kogo na tej liście nie ma niech napisze do czwartku czekam na kontakt!!i propozycje!!