You do not have permission to delete messages in this group
Copy link
Report message
Show original message
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to alfa-tar...@googlegroups.com, alfat...@googlegroups.com, datr...@googlegroups.com
mam
pytanie czy Ktoś się wybiera koncert Scorpionsów ale pod wały(stadion)!
jak tak to zapraszam pod Tratwę o godzinie 19.45:) jakby Ktoś się
zdecydował to proszę dzwonić pod mój nr. 661484347 zadzwoń:P życzę
dobrego dnia:D
Impreza towarzyska w sobotę już od godziny nie wiem, której też zapraszam więcej na facebooku:P albo u Moniki lub Eli:)
i
jeszcze jedno może Ktoś by chciał zagrać w piłkę nożną w Niedzielę po
południu tak koło 14-15 godzina może być też inna czekam Panowie na jakieś propozycje! Mszy w Niedziele nie będzie na tratwie więc trzeba będzie iść albo przed albo po:)to już od Was zależy:) proszę o kontakt tak samo na telefon 661484347:)