witam:)
co do tych kręgli ja bym był za tym żeby to było we wtorek 2.08.2011 np. o 19 pod Tratwą! i jedziemy potem na kręgle albo o 18.45 i wtedy na 19 na kręglach się bawimy pierwsza godzina 33 zl a druga 19 więc wynajmujemy tor na 2h albo godzinę później możemy skoczyć jeszcze na tratwę albo gdzieś na pizze lub posiedzieć!! tak bym to widział:D narazie jest 3 osoby więc dajcie znać jak najszybciej np. do Niedzieli bo chciałbym widzieć!! żeby w poniedziałek zamówić tor albo 2:) do zobaczenia na ognisku dziś:P może więcej osób uda się zwerbować osobiście:D
--
==========Strona Duszpasterstwa Tratwa==========
http://www.tratwa.diecezja.tarnow.pl/
Otrzymałeś/-aś tę wiadomość, ponieważ jesteś zapisany/-a do grupy
„DAtratwa” w serwisie Grupy dyskusyjne.
Aby publikować na tej grupie, wyślij wiadomość e-mail na adres
datr...@googlegroups.com
By wypisać się z grupy, wyślij e-mail do
datratwa+u...@googlegroups.com
Więcej opcji na stronie grupy
http://groups.google.com/group/datratwa?hl=pl?hl=pl