dostałem taka wiadomość od Klaudii Bień jak Ktoś chce iść to niech się z Nią umawia!
Witaj Przemku:)
Mam do Ciebie wielką prośbę, czy mógłbyś napisać maila do Tratwowiczów, że w ten piątek ok godz 19:30 jest organizowany kolejny wieczór filmowy i wszystkich chętnych zapraszamy :)
z góry dziękuję i pozdrawiam <><
--
==========Strona Duszpasterstwa Tratwa==========
http://www.tratwa.diecezja.tarnow.pl/
Otrzymałeś/-aś tę wiadomość, ponieważ jesteś zapisany/-a do grupy
„DAtratwa” w serwisie Grupy dyskusyjne.
Aby publikować na tej grupie, wyślij wiadomość e-mail na adres
datr...@googlegroups.com
By wypisać się z grupy, wyślij e-mail do
datratwa+u...@googlegroups.com
Więcej opcji na stronie grupy
http://groups.google.com/group/datratwa?hl=pl?hl=pl