23 czerwca 2011 r. już po raz IX odbędzie się koncert Jednego Serca Jednego Ducha. Wszystkich, którzy pragną uwielbić Jezusa, zapraszamy do Rzeszowa. Wspólnie będziemy śpiewać, tańczyć i radować się z obecności Pana , który tego dnia będzie chodził naszymi ulicami i błogosławił nasze domostwa.
Ci, dla których utrudnieniem jest duża odległość, zachęcamy do kontaktu z nami w celu zabezpieczenia noclegu.
W wieczór Bożego Ciała bądźmy razem od godz. 19.00 w Parku Sybiraków.
Więcej szczegółowych informacji:
Pozdrawiam Justyna Kokoszka;)