Koncert Uwielbieniowy w Rzeszowie;)

3 views
Skip to first unread message

kok...@op.pl

unread,
Jun 17, 2011, 6:15:53 AM6/17/11
to alfa-tar...@googlegroups.com, alfat...@googlegroups.com
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA KONCERT Jednego Serca Jednego Ducha w Rzeszowie!
 

23 czerwca 2011 r. już po raz IX odbędzie się koncert Jednego Serca Jednego Ducha. Wszystkich, którzy pragną uwielbić Jezusa, zapraszamy do Rzeszowa. Wspólnie będziemy śpiewać, tańczyć i radować się z obecności Pana , który tego dnia będzie chodził naszymi ulicami i błogosławił nasze domostwa.

Ci, dla których utrudnieniem jest duża odległość, zachęcamy do kontaktu z nami w celu zabezpieczenia noclegu.

W wieczór Bożego Ciała bądźmy razem od godz. 19.00 w Parku Sybiraków.

Więcej szczegółowych informacji:

http://www.jednegoserca.pl/

Pozdrawiam Justyna Kokoszka;)

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages