Prośba o Modlitwę:)

0 views
Skip to first unread message

Przemyslaw Dąbrowski

unread,
Apr 17, 2012, 4:55:41 PM4/17/12
to alfa-tarnow-ekipa, alfanamiasteczku, alfatarnow, datratwa
Witajcie moi Drodzy:)
mam prośbę o Modlitwę za mnie w intencji ważnej dla mnie sprawy a
dokładnie to w intencji rozmowę o pracę w Tarnowie!!mam mieć ją w ten
czwartek o 10!! więc jak możecie to proszę westchnijcie za mną co bym
dostał tą pracę i mógł być już na ziemi tarnowskiej, a nie na
śląsku!(proszę Was o Modlitwę w tej intencji!!) z góry dziękuję i
pamiętam o Was i weekendzie w Lanckoronie!!
dobrego wieczoru lub dnia:D
pozdrawiam
Przemek:D
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages