Przemyslaw Dąbrowski
unread,Jun 6, 2011, 10:30:11 AM6/6/11Sign in to reply to author
Sign in to forward
You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to alfat...@googlegroups.com, datr...@googlegroups.com
Witam:)
Chciałbym zaprosić Was na dzisiejsze spotkanie o godzinie 18 jest Adoracja później o 18.30 Msza święta i koło 19.20 (tak myślę:P) Uwielbienie a o 20 spotkanie na temat Chrztu świętego i dyskusja:) (co do czasu może ulec zmianie:P)
przepraszam że tak późno piszę, ale zapraszam wszystkich chętnych:)jeżeli już za późno to zapraszam za tydzień tak samo będzie tylko zmiana tematu bedzie:) więc dam znać jaki dokładnie będzie temat:)
będzie ciastko, herbata i kawa więc będzie miło i przyjemnie:D
dobrego dnia i do zobaczenia na Tratwie:)