Witam:)

0 views
Skip to first unread message

Przemyslaw Dąbrowski

unread,
Jun 6, 2011, 10:30:11 AM6/6/11
to alfat...@googlegroups.com, datr...@googlegroups.com
Witam:)

Chciałbym zaprosić Was na dzisiejsze spotkanie o godzinie 18 jest Adoracja później o 18.30 Msza święta i koło 19.20 (tak myślę:P) Uwielbienie a o 20 spotkanie na temat Chrztu świętego i dyskusja:) (co do czasu może ulec zmianie:P)

przepraszam że tak późno piszę, ale zapraszam wszystkich chętnych:)jeżeli już za późno to zapraszam za tydzień tak samo będzie tylko zmiana tematu bedzie:) więc dam znać jaki dokładnie będzie temat:)

będzie ciastko, herbata i kawa więc będzie miło i przyjemnie:D

dobrego dnia i do zobaczenia na Tratwie:)
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages