Wyjazd - o północy z 10 na 11 czerwca - chętni zgłaszają się do Przemka - 661484347
Bierzemy ze sobą dobre buty, kurtkę przeciwdeszczową, latrki, prowiant dla siebie na drogę (koszty: dokładamy sie do paliwa :) )
Witam:)
to już za niedługo, bo 10-11.06.2011 w nocy spod Tratwy wyruszamy o godzinie 00.00, żeby zdobyć razem Trzy Korony, a może coś więcej:) wszystko okaże się na miejscu:D chętne osoby zapraszam na spotkanie w tą Niedzielę 5.06.2011!! po Mszy świętej:) a cena wyjazdu tyle co za paliwo więc myślę, że zmieścimy się w 30 zł może mniej albo ciut więcej:P więcej na stronie:
http://www.tratwa.diecezja.tarnow.pl/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=94&cntnt01returnid=56
widząc zainteresowanie wysyłam jeszcze raz i proszę o odpowiedz:P chcesz zobaczyć Kto jedzie przyjdź w Niedziele a nie pytaj:P