Hieronim Kosiarski
unread,Sep 19, 2010, 1:44:11 PM9/19/10Sign in to reply to author
Sign in to forward
You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to ALFA 2010 TARNÓW
Kochani - i ja zapraszam Was na spotkanie wtorkowe (19.00) W środę
jesteśmy umówieni na godzinę zdaje się 22.00 do Radia na rozmowę o
kursie. Nie będziemy jeszcze na niego zapraszać ludzi z zewnątrz, ale
warto powiedzieć o nim parę słów. Najlepiej pójść w kilka osób. Ktoś
kto dobrze zna kurs, ktoś kto nie miał z nim styczności, ale mógłby
coś powiedzieć o oczekiwaniach, no i penie ja pójdę. Nie wiem czy
Michał będziesz mógł pójść z nami. Życzymy Ci połamania pióra,
zaliczenia pracy i zapewniamy o modlitwie. We wtorek pogadamy o
wszystkim, tylko bądźcie :))) ks. Hirek