Wtorkowe spotkanie i środowa wizyta w RDN

0 views
Skip to first unread message

Hieronim Kosiarski

unread,
Sep 19, 2010, 1:44:11 PM9/19/10
to ALFA 2010 TARNÓW
Kochani - i ja zapraszam Was na spotkanie wtorkowe (19.00) W środę
jesteśmy umówieni na godzinę zdaje się 22.00 do Radia na rozmowę o
kursie. Nie będziemy jeszcze na niego zapraszać ludzi z zewnątrz, ale
warto powiedzieć o nim parę słów. Najlepiej pójść w kilka osób. Ktoś
kto dobrze zna kurs, ktoś kto nie miał z nim styczności, ale mógłby
coś powiedzieć o oczekiwaniach, no i penie ja pójdę. Nie wiem czy
Michał będziesz mógł pójść z nami. Życzymy Ci połamania pióra,
zaliczenia pracy i zapewniamy o modlitwie. We wtorek pogadamy o
wszystkim, tylko bądźcie :))) ks. Hirek
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages