Witajcie :)
W imieniu swoim i mojej narzeczonej chciałbym Was zaprosić na nasz
ślub, który odbędzie się
30 lipca o godzinie 16.00 w kościele pw. Świętej Rodziny w Tarnowie (tzw. misjonarze, ceglany niedaleko dworca ;P).
Zapraszamy także dzień później na Tratwę na Mszę Świętą o godzinie 18.00. Być może uda się zrobić małe uwielbienie i na pewno będzie małe co nieco.
Do zobaczenia :)
Ania Zgłobica i Michał Pawłowski
--
==========Strona Duszpasterstwa Tratwa==========
http://www.tratwa.diecezja.tarnow.pl/
Otrzymałeś/-aś tę wiadomość, ponieważ jesteś zapisany/-a do grupy
„DAtratwa” w serwisie Grupy dyskusyjne.
Aby publikować na tej grupie, wyślij wiadomość e-mail na adres
datr...@googlegroups.com
By wypisać się z grupy, wyślij e-mail do
datratwa+u...@googlegroups.com
Więcej opcji na stronie grupy
http://groups.google.com/group/datratwa?hl=pl?hl=pl