Witajcie:)
mam taką niemoralną propozycję,żeby zerwać ze skryptami, notatkami i pisaniem oraz czytaniem innych pomocy naukowych i wyskoczyć w sobotę 18.06 na jakąś dyskotekę lub piwo?? co Wy na to?? już jest 2 osoby chętne:P a nawet 3:P co do tańców tak jak Paweł S powiedział albo przyjdzie ochota albo nie:P ale spotkanie dobrze by nam zrobiło:D proszę o pisanie propozycji i odpowiedz na emila co do samego pomysłu i spotkania:D Kto może zapraszam godzina i miejsce to może być Tarnów!! godzina jeszcze nie wiem ale wieczorem jakoś koło 20 a 21? czekam na odpowiedz!!!!
ps. czasem dobrze jest odejść od nauki bo przyjemniej się do niej później wraca:P (żarcik:P)
ps. Pamiętam w Modlitwie o Was!
ps. Do zobaczenia albo w sobotę albo w Niedzielę na Tratwie:)
--
==========Strona Duszpasterstwa Tratwa==========
http://www.tratwa.diecezja.tarnow.pl/
Otrzymałeś/-aś tę wiadomość, ponieważ jesteś zapisany/-a do grupy
„DAtratwa” w serwisie Grupy dyskusyjne.
Aby publikować na tej grupie, wyślij wiadomość e-mail na adres
datr...@googlegroups.com
By wypisać się z grupy, wyślij e-mail do
datratwa+u...@googlegroups.com
Więcej opcji na stronie grupy
http://groups.google.com/group/datratwa?hl=pl?hl=pl