Małe oderwanie od nauki:P

1 view
Skip to first unread message

Przemyslaw Dąbrowski

unread,
Jun 16, 2011, 11:48:42 AM6/16/11
to alfa-tar...@googlegroups.com, alfat...@googlegroups.com
Witajcie:)

mam taką niemoralną propozycję,żeby zerwać ze skryptami, notatkami i pisaniem oraz czytaniem innych pomocy naukowych i wyskoczyć w sobotę 18.06 na jakąś dyskotekę lub piwo?? co Wy na to?? już jest 2 osoby chętne:P a nawet 3:P co do tańców tak jak Paweł S powiedział albo przyjdzie ochota albo nie:P ale spotkanie dobrze by nam zrobiło:D proszę o pisanie propozycji i odpowiedz na emila co do samego pomysłu i spotkania:D Kto może zapraszam godzina i miejsce to może być Tarnów!! godzina jeszcze nie wiem ale wieczorem jakoś koło 20 a 21? czekam na odpowiedz!!!!

ps. czasem dobrze jest odejść od nauki bo przyjemniej się do niej później wraca:P (żarcik:P)
ps. Pamiętam w Modlitwie o Was!
ps. Do zobaczenia albo w sobotę albo w Niedzielę na Tratwie:)

--
==========Strona Duszpasterstwa Tratwa==========
http://www.tratwa.diecezja.tarnow.pl/
 
Otrzymałeś/-aś tę wiadomość, ponieważ jesteś zapisany/-a do grupy
„DAtratwa” w serwisie Grupy dyskusyjne.
Aby publikować na tej grupie, wyślij wiadomość e-mail na adres
datr...@googlegroups.com
By wypisać się z grupy, wyślij e-mail do
datratwa+u...@googlegroups.com
Więcej opcji na stronie grupy
http://groups.google.com/group/datratwa?hl=pl?hl=pl

helj...@interia.pl

unread,
Jun 16, 2011, 3:10:50 PM6/16/11
to alfat...@googlegroups.com
Witam:*
ja się nie zjawię jadę do domu  w sobotę rano i wracam w okolicach czwartku (Bożego Ciała) na obronę a potem to juz całkiem zmykam na stałe.
Bardzo bym chciała bawić się z wami i zostać tu, ale niestety w życiu tak bywa....chyba już czas na zmiany:)

pozdrawiam serdecznie i  życzę udanej zabawy

PS. wypijcie za moją obronę która jest już niedługo bo albo 24 albo 25 czerwca
a no i oczywiście proszę o modlitwę w tej intencji:):*


----------------------------------------------------------------
Doladuj telefon przez Internet!
Sprawdz >> http://linkint.pl/f29ba

Przemyslaw Dąbrowski

unread,
Jun 17, 2011, 12:04:36 PM6/17/11
to alfa-tar...@googlegroups.com, alfat...@googlegroups.com
Witajcie:)
dziękuję za tak liczne odpowiedzi dzięki nim moja dyslekcja maleje:P plan jest taki o 21 pod tratwą się gromadzimy i tam zobaczymy co i jak!!??
mój nr. 661484347 proszę dzwonić jakby coś będę dostępny i otwarty na propozycję:P
ps. do zobaczenia:)
ps. powodzenia Tym którzy się uczą!!
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages