Pluggdag

0 views
Skip to first unread message

Thomas Schützler

unread,
Mar 5, 2013, 3:13:11 PM3/5/13
to aktu...@googlegroups.com

Hej grabbar!

Jqg gjorde en väldig miss under söndagen och glömde att skicka in texten angående pluggdagen till nyhetsbrevet. Jag skickade tidigt på måndag morgon ett mail till info( bobo)  om att fixa en anmälan på hemsidan dock så har ingen kommit upp än... Jag tycker vi hoppar matlagningen och kör hårt på riktigt under sista tenta p då jag inte tror vi kommer få några anmälningar alls. Vad säger ni? Vi kan fortfarande låta folk sitta i r35 om de vill plugga där.

Är tacksam för snabba svar:)

//Thomas

Alexander Bernzelius

unread,
Mar 5, 2013, 3:17:02 PM3/5/13
to aktu...@googlegroups.com
Om det blev strul så tycker jag att vi skiter i det.
--
Det här meddelandet skickas till dig eftersom du prenumererar på gruppen Aktu1213 i Google Groups.
Om du vill sluta prenumerera på den här gruppen och inte längre få någon e-post från den skickar du ett e-postmeddelande till aktu1213+u...@googlegroups.com.
Fler alternativ finns på https://groups.google.com/groups/opt_out.
 
 

Björn Bylund

unread,
Mar 5, 2013, 3:19:48 PM3/5/13
to aktu...@googlegroups.com
Jo om det inte kommer något folk så är det jobb/pengar i onödan. Blir nog svårt att få in folk om det inte kom in i infomailet.


//Thomas

--

Magnus Kjellander

unread,
Mar 6, 2013, 3:26:49 AM3/6/13
to aktu...@googlegroups.com
Förra gången hade vi ju ont om folk trots att vi var ute i god tid, vilket inte talar för att det skulle komma fler nu när vi är ute så sent. Jag tycker vi behåller rummet och skriver att folk kan sitta där men struntar i maten.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages