SPOTKANIA KLUBOWE
W najbliższy wtorek (27.04) zapraszam na pokaz zdjęć z wyprawy na
Węgry.
MAJÓWKI DUŻE
Wielkimi krokami zbliża się weekend majowy. Zachęcamy serdecznie do
spędzenia go razem z nami.
Będziemy wędrować po Babiogórskim Parku Narodowym oraz zdobędziemy
najwyższy szczyt Beskidu Żywieckiego, czyli Babią Góre.
Wyjeżdżamy z Warszawy pociągiem w sobotę (1.05) wczesnym rankiem.
Powrót planujemy na poniedziałkowy wieczór.
Szczegółowe informacje na spotkaniu organizacyjnym we wtorek (27.05) o
godzinie 19
albo mailowo:
helena.k...@interia.pl
Zapraszam również na wycieczkę rowerową po Podlasiu - Puszcza
Knyszyńska, Puszcza Białowieska oraz okolice w terminie 30.04
-03.05.2010.
Spotykamy się na dworcu Warszawa-Zachodnia lub Warszawa-Centralna w
piątek o godz 11. Jedziemy do Białegostoku pociągiem IR.
Powrót pociągiem do Warszawy w poniedziałek wieczorem.
Nastawiamy się na ~60-80km dziennie (4 dni).
Ustalona trasa będzie elastyczna w zależności od warunków
atmosferycznych, stanu nawierzchni oraz kondycji uczestników. Noclegi
pod namiotami prawdopodobnie "na dziko".
Szczegółowe informacje:
Kasia Kaniewska
mail:
por...@o2.pl
kom: 510 296 737
MAJÓWKI MAŁE
Zapraszam serdecznie na jedną już z ostatnich wycieczek kursowych.
22-23.05 będziemy spacerować po Lublinie. Zwiedzimy miasto by day & by
night.
SPACERY PO STOLICY
Zapraszamy na spacer po zielonej Warszawie, który odbędzie się w
sobotę 8.05.
KONTAKT
Siedziba klubu: Kampus SGGW, Stary Ursynów, Prawa Podkówka (bud 10)
pokój numer 46 (I piętro)
e-mail
akt...@gmail.com
Zachęcam również do odwiedzenia strony
www.akt.waw.pl
Z turystycznym pozdrowieniem,
Hela&Edyta&Natalia
--
Otrzymałeś/ -aś tę wiadomość ponieważ jesteś zapisany/ -a w newsletterze Akademickiego Klubu Turystycznego przy Sggw
By wypisać się z grupy wyślij e-mail do
akt_sggw+u...@googlegroups.com
Więcej opcji na stronie grupy
http://groups.google.com/group/akt_sggw?hl=pl?hl=pl