Zapraszamy na kurs Organizatorów Turystyki PTTK organizowany przez
Akademicki Klub Turystyczny SGGW.
Szkolenie obejmuje m.in.:
- ciekawe wycieczki górskie i nizinne
- terenoznawstwo
- manewry na orientację
- profesjonalny kurs pierwszej pomocy
- cykl wykładów z zakresu etnografii, budownictwa drewnianego,
geografii, architektury i wiele innych.
Kurs trwa od października do maja i kończy się egzaminem w PTTK.
Ukończenie kursu daje prawo do samodzielnego organizowania wycieczek w
ramach działalności statutowej Oddziału Międzyuczelnianego PTTK w
Warszawie, a także otwiera drogę do uzyskania innych uprawnień PTTK
oraz państwowych, w ramach szkoleń prowadzonych przez Oddział
Międzyuczelniany PTTK w Warszawie.
Miejsce kursu:
Akademicki Klub Turystyczny
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
ul. Nowoursynowska 166,
prawa podkówka, pok nr.46
Start: 6 października 2009 o godz. 18:30
Pierwszy wyjazd: Góry Świętokrzyskie 17-18.10.2009 r.
Szczegóły na stronie
www.akt.waw.pl oraz mailem
akt...@gmail.com
Zapraszamy!