W najblizszy weekend zapraszamy serdecznie na jedną już z ostanich
wycieczek kursowych.
W dniach 17-18.04 będziemy spacerować po Toruniu podziwiając
architektoniczne perełki.
Koszt około 100 zł.
Zbiórka w sobotę (17.04) o 6:15 w hali głównej dworca centralnego.
Powrót w niedzielę (18.04) wieczorem.
Spotkanie organizacyjne odbędzie sie we wtorek 13.04 o godz. 19:30 w
siedzibie AKT, na którym zbierzemy zaliczkę na bilety w wysokości 60
zł - studenci oraz 90 zł - pozostali.
Więcej info: helena.kossowska(at)interia.pl
Zapraszamy również na jednodniową wycieczkę rowerową (niedziela,
25.04) po okolicach Zalewu Zegrzyńskiego
trasa: ok 85 km z możliwością skrócenia i powrotu pociągiem,
Warszawa - kanał żerański - Zalew zegrzyński - (rowerowym Szlakiem
Bitew Warszawskich): fort beniaminów- Kobyłka -Zielonka - Warszawa.
Spotkanie informacyjne odbędzie sie we wtorek 20.04 o godz. 18:30 w
siedzibie AKT.
kontakt/dokładniejsze informacje: kubalichwa(at)gmail.com, tel.
600176283
Wielkimi krokami zbliża się weekend majowy. Zachęcamy serdecznie do
spędzenia go razem z nami. Będziemy wędrować m. in. po Babiogórskim
Parku Narodowym oraz zdobędziemy najwyższy szczyt Beskidu Żywieckiego,
czyli Babią Góre. Szczegóły już w krótce.
W planach mamy również weekendowe kajaki, spacer po fortyfikacjach
Warszawy, nieznane zakamarki warszawskiej Pragi itd.
Spotkania klubowe
W każdy wtorek zapraszamy na spotkania klubowe, na których zawsze coś
się dzieje. Spotkamy się w naszej siedziebie na kampusie SGGW, Stary
Ursynów, Prawa Podkówka (bud 10) pokój numer 46 (I piętro).
W najbliższy wtorek (13.04) o godz. 20 zapraszamy na pokaz slajdów
Marcina z Hiszpanii.
We wtorek (20.04) o godz. 20 odbędzę się pokaz filmu o kajakarzu,
który przepłynął z Australii do Nowej Zelandi.
Kontakt
Siedziba klubu: Kampus SGGW, Stary Ursynów, Prawa Podkówka (bud 10)
pokój numer 46 (I piętro)
e-mail akt...@gmail.com
Zachęcam również do odwiedzenia strony www.akt.waw.pl
Z turystycznym pozdrowieniem,
Hela&Edyta&Natalia