Zapraszam do zapoznania się z regulaminem:
http://www.kino.om.pttk.pl/wp-content/uploads/2011/12/ChoInO_2011_regulamin-fin.pdf
oraz z wydarzeniem na facebook`u, gdzie zamieszczane są aktualności:
http://www.facebook.com/events/130366477075197/
Liczę na przybycie :)
Marcin Szajko