Walne Zebranie Klubu

0 views
Skip to first unread message

AKT SGGW

unread,
Feb 16, 2010, 4:45:37 PM2/16/10
to AKT Sggw
Zapraszam wszystkich zainteresowanych na Walne Zebranie Członków
Klubu, które odbędzie się we wtorek, 23.02.2010 r., w siedzibie Klubu
na Starym Kampusie SGGW, budynek 10 (prawa podkówka), pokój 46.

Zaczynamy o 19.30.

Obecność Członków Klubu obowiązkowa :)

Na zebraniu będziemy uchwalali nowy regulamin Klubu. Projekt nowego
regulaminu dostępny jest na forum, w podforum "nasz klub". Tam też
komisja regulaminowa odpowiada na wszelkie pytania.

Zapraszam
Edyta

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages