Zaczynamy o 19.30.
Obecność Członków Klubu obowiązkowa :)
Na zebraniu będziemy uchwalali nowy regulamin Klubu. Projekt nowego
regulaminu dostępny jest na forum, w podforum "nasz klub". Tam też
komisja regulaminowa odpowiada na wszelkie pytania.
Zapraszam
Edyta