kolejny rok za nami, a co za tym idzie koniec kolejnego roku
podatkowego.
Jak co roku zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie naszej
działalności poprzez przekazanie 1% należnego podatku dochodowego na
rzecz
Akademickiego Klubu Turystycznego i SBN Łopienka. Dzięki Waszemu
dotychczasowemu
wsparciu mieliśmy możliwość zaopatrzyć klub w sprzęt turystyczny i
sprzęt multimedialny oraz uzupełnić naszą biblioteczkę. Mamy nadzieje,
że
nie zapomnicie o nas także w tym roku.
Na stronie www.akt.waw.pl znajdziecie podpowiedź w jaki sposób
odliczyć 1% podatku
Pozdrawiamy
Zarząd Akademickiego Klubu Turystycznego
Hela & Edyta & Natalia