Witamy!
Bardzo gorąco zapraszamy na Jajeczko Klubowe. Spotykamy się 07.04.2009
r. w siedzibie klubu (Stary Kampus SGGW, Prawa Podkówka, sala 46).
Start godzina 19.30. Zachęcamy do przyniesieni wielkanocnych
pyszności
Zapraszamy!
Zarząd AKT SGGW
Zapraszamy również na naszą nową strone -
www.akt.waw.pl (kończymy już
przebudowe portalu i w ciągu paru najbliższych będzie dostępna finalna
wersja portalu) oraz - jeśli masz chęci - zapraszamy na zapis do
newslettera:
Lista kursowa -
http://groups.google.com/group/akt_sggw_kurs_ot
Lista klubowa -
http://groups.google.com/group/akt_sggw
lub bezpośrednio przez nowy portal WWW -
www.akt.waw.pl (moduł
powiadamiacz)
Jednocześnie informujemy, że w przypadku zainteresowania newsletterem
- należy się zarejestrować jeszcze raz.
Administratorzy portalu AKT SGGW.