AKT SGGW. Jajeczko Klubowe - 07.04.2009 godz. 19.30 + Nowy Newslleter

1 view
Skip to first unread message

AKT SGGW

unread,
Mar 29, 2009, 2:01:26 PM3/29/09
to AKT Sggw
Witamy!
Bardzo gorąco zapraszamy na Jajeczko Klubowe. Spotykamy się 07.04.2009
r. w siedzibie klubu (Stary Kampus SGGW, Prawa Podkówka, sala 46).
Start godzina 19.30. Zachęcamy do przyniesieni wielkanocnych
pyszności
Zapraszamy!
Zarząd AKT SGGW

Zapraszamy również na naszą nową strone - www.akt.waw.pl (kończymy już
przebudowe portalu i w ciągu paru najbliższych będzie dostępna finalna
wersja portalu) oraz - jeśli masz chęci - zapraszamy na zapis do
newslettera:
Lista kursowa - http://groups.google.com/group/akt_sggw_kurs_ot
Lista klubowa - http://groups.google.com/group/akt_sggw
lub bezpośrednio przez nowy portal WWW - www.akt.waw.pl (moduł
powiadamiacz)

Jednocześnie informujemy, że w przypadku zainteresowania newsletterem
- należy się zarejestrować jeszcze raz.

Administratorzy portalu AKT SGGW.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages