AKT SGGW
unread,Aug 23, 2010, 4:15:25 AM8/23/10Sign in to reply to author
Sign in to forward
You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to AKT Sggw
Drodzy Klubowicze.
Wakacje powoli mijają i trzeba zacząć myśleć o nowym roku
akademickim. W Klubie jest jak jest więc trzeba się postarać,
żeby w przyszłym roku było lepiej i żeby było komu na Łopience
bazować.
Po wielu dyskusjach i zarządowych wymyśliliśmy
plan na przyszły rok pod nazwą " Szkoły Turystyki Aktywnej".
Oto kilka założeń.
1.Będzie to akcja całoroczna, co oznacza spójne plakaty, znany
harmonogram na kilka miesięcy wcześniej i egzekwowanie zobowiązań
do bólu.
2. Będą to co miesięczne wyjazdy, każdy o innym charakterze.
Każdy wyjazd powinien dawać możliwość wypróbowania czegoś
innego.
Ale tak żeby przeciętny mieszczuch tez mógł wziąć w nim udział.
3. Każdy wyjazd będzie poprzedzony spotkaniem w klubie i
krótkim wprowadzeniem na czym polega dana forma turystyki. Na co
trzeba
się przygotować, co wiedzieć. Na tych spotkaniach będziemy też
rozwiązywać problemy np. braku sprzętu. W końcu wszystkie da się
wypożyczyć. A we wtorek po wyjeździe pokaz zdjęć.
4. Finałem akcji będzie zaproszenie wszystkich osób, które
przewinęły się przez wyjazdy do zrobienia OT. Jeśli dana forma
turystyki im
pasuje, to może chcieliby wiedzieć jak samemu to zorganizować.
Kurs OT
będzie składał się z 9cio dniowego wyjazdu i wykładów
październik-listopad.
Wtedy w listopadzie będą pierwsi OTowcy, którzy będą mogli
robić wyjazdy w przyszłorocznej Szkole.
To pokrótce co zostało ustalone.
Czego jeszcze nam trzeba: po pierwsze chętnych do poprowadzenia
choć jednego wyjazdu. Proponuję spotkanie we wtorek 7
września,chciałabym żebyśmy wtedy wymyślili wspólnie jakieś chwytne
hasła na
plakat, formę plakatu i wstępny harmonogram. Zapraszam wszystkie
osoby,które chcą coś zrobić w klubie w przyszłym roku. Spotkajmy się w
Pubie Pod Mosteczkiem o 18:30.
Czekamy na odpowiedzi pełne zapału i optymizmu.
Hela&Natalia&Edyta