Zwinięcie Bazy

0 views
Skip to first unread message

AKT SGGW

unread,
Aug 23, 2010, 4:20:49 PM8/23/10
to AKT Sggw
Witam,
W weekend 4-5 września 2010 r. planujemy zwinąć Łopienkę. W
związku z tym ładnie prosimy wszystkich (na na pewno ok 5 mężczyzn) o
pomoc.
4-5 planujemy wszystko zwinąć i zwieźć do Buka, rzeczy do Warszawy
przewiezie Tomek B. w późniejszym terminie. Potrzeba jest ok. 5
mężczyzn, którzy szybko i sprawnie wszystko zwinęli i
posprzątali. Panie do towarzystwa też mile widziane. Przydałby się też
przynajmniej
jeden samochód.

Bardzo prosimy o pomoc. Zgłaszajcie do mnie (691-818-681) lub Heli
( 509-920-840)

Edyta
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages