W ramach cyklu wycieczek zapoznających z mniej znanymi obliczami
Warszawy, w najbliższą sobotę (27.03) zapraszamy do wspólnego
odwiedzenia miejsc, gdzie w lutym i marcu 1831r. nasi żołnierze
powstrzymali armię rosyjską idącą na Warszawę. Przedrzemy się przez
lasy, w których wtedy walczono, i poszukamy pamiątek po bitwach.
Spotykamy się o godz. 10.00 na przystanku tramwajowym "Międzyborska
04". Wycieczka będzie pieszo-tramwajowo-autobusowa, łączność była
słabą stroną carskiej armii więc wykorzystamy przewagę.
Więcej informacji: adamsnopek[at]
gmail.com