Zaczynamy o 19.30.
Obecność Członków Klubu obowiązkowa
Proszę także o wcześniejsze przesłanie wniosków, które będziecie
chcieli zgłosić na Zebraniu. Ułatwi to organizację. Wnioski proszę
przesyłać do poniedziałku wieczorem (25.01) na adres
edytasta...@wp.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony
przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa
JavaScript, żeby go zobaczyć.
Zapraszam
Edyta