Jajeczko klubowe

0 views
Skip to first unread message

AKT SGGW

unread,
Mar 26, 2010, 5:57:07 PM3/26/10
to AKT Sggw
Serdecznie zapraszamy na Jajeczko Klubowe. Spotykamy się jak zawsze w
siedzibie klubu (Stary Kampus SGGW, Prawa Podkówka, sala 46),
30.03.2010 r. Świętować zaczniemy około 19.30. Tradycyjnie zachęcamy
do przyniesieni wielkanocnych pyszności :)

Zapraszamy

Zarząd AKT

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages