Serdecznie zapraszamy na Jajeczko Klubowe. Spotykamy się jak zawsze w
siedzibie klubu (Stary Kampus SGGW, Prawa Podkówka, sala 46),
30.03.2010 r. Świętować zaczniemy około 19.30. Tradycyjnie zachęcamy
do przyniesieni wielkanocnych pyszności :)
Zapraszamy
Zarząd AKT