Zapraszamy na IV cykl spotkań "Opowieści z gór" organizowany przez
Akademicki Klub Turystyczny SGGW pod patronatem JM Rektora SGGW
Spotkania odbywają się w budynku 37 w Auli I na kampusie SGGW.
Start 18.30. Wstęp wolny.
W tym roku naszymi goścmi będą:
15 grudnia (wtorek): Marek Kamiński
16 grudnia (środa): Anna Czerwińska, Jerzy Natkański oraz Zbigniew
Bąk.
Szczegóły:
www.opowiescizgor.pl
Pozdrawiam!
Szmigielski Sebastian
Akademicki Klub Turystyczny