Opowieści z gór 2009 - zaproszenie

0 views
Skip to first unread message

AKT SGGW

unread,
Dec 13, 2009, 7:30:16 AM12/13/09
to AKT Sggw
Zapraszamy na IV cykl spotkań "Opowieści z gór" organizowany przez
Akademicki Klub Turystyczny SGGW pod patronatem JM Rektora SGGW

Spotkania odbywają się w budynku 37 w Auli I na kampusie SGGW.
Start 18.30. Wstęp wolny.

W tym roku naszymi goścmi będą:
15 grudnia (wtorek): Marek Kamiński
16 grudnia (środa): Anna Czerwińska, Jerzy Natkański oraz Zbigniew
Bąk.

Szczegóły: www.opowiescizgor.pl


Pozdrawiam!
Szmigielski Sebastian
Akademicki Klub Turystyczny
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages