13 grudnia, 18:30 - Marcin Miotk. Himalaista, taternik, członek kadry
narodowej Polskiego Związku Alpinizmu we wspinaczce wysokogórskiej,
pierwszy Polak, który samotnie i bez dodatkowego tlenu zdobył Mount
Everest.
14 grudnia, 18:30 - Wojciech Lewandowski. Geoekolog, naukowiec,
alpinista i podróżnik, który podczas trzech wypraw do Ameryki
Południowej zdobył m. in. Aconcaguę, Cerro de la Ramadę - pierwszy raz
po 70 latach od pierwszego polskiego wejścia - oraz Ojos del Saldo i
Mercadorio.
15 grudnia, 18:30 - Anna Czerwińska oraz Dominik Miarka i Marcin
Mickiewicz
Anna Czerwińska- alpinistka, zdobywczyni Korony Ziemi, autorka
licznych publikacji o tematyce górskiej, honorowy członek Polskiego
Związku Alpinizmu oraz posiadaczka Srebrnego Krzyża Zasługi.
Dominik Miarka i Marcin Mickiewicz - młodzi podróżnicy, którzy w
wakacje odbyli podróż autostopem po Europie. Studenci Szkoły Głównej
Gospodarstwa Wiejskiego.
Zapraszamy serdecznie,
Filip&Jowita&Natalia
Zarząd AKT
oraz
Joanna
Koordynator Projektu