11.07 Інформація про участь у громадському обговоренні від УЖФ

0 views
Skip to first unread message

Ukrainian Guides

unread,
Jul 8, 2022, 7:22:41 AMJul 8
to agu-...@googlegroups.com
Шановні колежанки!

Український Жіночий Фонд запрошує до участі у громадському обговоренні щодо оновлення Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” на період до 2025 року, що відбудеться 11 липня 2022 року з 15:00 до 17:30 на платформі Zoom (початок реєстрації о 14:45).

Громадське обговорення ініційоване Урядовою уповноваженою з питань гендерної політики у співпраці з Українським Жіночим Фондом (УЖФ) та громадською організацію «Інформаційно-консультативний жіночий центр» (ІКЖЦ).

Участь у громадських обговореннях візьмуть представники та представниці громадські організації, експертки та експерти з гендерних питань. 

Під час заходу буде представлено напрацювання стратегічних сесій щодо доцільності оновлення НПД 1325 та пріоритетних напрямків його оновлення. Учасницям та учасникам зустрічі буде надана можливість озвучити конкретні рекомендації для оновлення НПД.

Для участі у громадському обговоренні зареєструйтесь, будь ласка, за посиланням: 

https://forms.gle/2FYQgKtpC5ZNJ9fA6

Зареєстровані учасниці та учасники отримають програму заходу та посилання для підключення до заходу на платформі Zoom. 

Важливість оновлення НПД 1325 обумовлена як зовнішньополітичними, так і внутрішньополітичними факторами:

  • стане важливим політичним рішенням як додаток до заповненого та поданого Україною до ЄК запитальника щодо прогресу в інтеграції з ЄС;

  • дасть можливість точніше визначити напрямки гуманітарної та міжнародно-технічної допомоги, яка надається Україні та координувати її в частині усіх питань, які відносяться до порядку денного «Жінки. Мир. Безпека»;

  • дасть можливість передбачити діяльність органів влади всіх рівнів, органів місцевого самоврядування по забезпеченню безпеки життєдіяльності мирного населення під час активних бойових дій;

  • дасть можливість значно розширити цільові групи громадян, на які спрямовано реалізацію ПНД 1325 та надати їм всебічну підтримку і допомогу.

Із шаною,

Олена Борсук,

координаторка ВГО "Жіночий консорціум України"

моб. +380663854099

ел.адреса: o.bo...@wcu-network.org.ua

сайт: wcu-network.org.ua
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages