запрошення до вступу ПВНЗ "Європейський університет"

2 views
Skip to first unread message

Ukrainian Guides

unread,
Jul 3, 2022, 10:26:05 AMJul 3
to agu-...@googlegroups.com

Добрий день, шановні колежанки. Надаючи соціальну допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні та духовні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди на шляху до перемоги України. 
Звертаємо Вашу увагу, що з метою підвищення майстерності та ефективності Вашої роботи, ПВНЗ «Європейський університет» пропонує Вашим співробітникам отримати освітній ступінь «Магістр» зі спеціальності 231 «Соціальна робота» за освітньою програмою «Соціальні міжнародні проекти та іноземна мова, перша – англійська, друга – за вибором». Освітня програма допоможе як оновити знання та компетентності у сфері соціального забезпечення та соціальної політики, так і ефективно працювати з міжнародними організаціями, службам і відомствами в частині грантової і гуманітарної співпраці. 
Детальна інформація щодо вступу і навчання, а також можливостей з працевлаштування – на сайті університету: https://e-u.edu.ua/ua/abiturijentu/ та на сайті нашого факультету: https://e-u.edu.ua/ua/navchalni-pidrozdili/fakulteti/fakultet-psihologiji-ta-sotsialnih-tehnologij/
Звертаю Вашу увагу, що в цьому році вступ до магістратури на цю спеціальність буде реалізовано за спрощеною процедурою: у термін з 16 серпня по 26 вересня 2022 року реєструєте електронний кабінет, подаєте електронну заяву на навчання до ПВНЗ «Європейський університет» та прикріпляєте мотиваційний лист – і Ви студент стаціонару. Також Вам доступні заочна та дистанційна форми навчання.
Розраховуємо на тривалу і плідну співпрацю з Вами! 
У разі виникнення питань, уточнень подаю контакти для консультацій:
телефон: +380506610845, +380673434679
telegram: @Bortun_KO

З повагою та найкращими побажаннями

Декан факультету психології
та соціальних технологій
Каріна БОРТУН
Буклет бакалавр соц робота.jpg
Лист.jpeg
Буклет факультет психології та соціальних технологій.pdf
Буклет магістр соц робота.pdf
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages