PWP schermen en Minerva

3 views
Skip to first unread message

Laurien Spruyt | Voorzitter UGent1010

unread,
Apr 15, 2013, 8:47:30 AM4/15/13
to Actieteam UGent1010, actieug...@googlegroups.com, Eva Sorgeloos | Vice Voorzitster UGent 1010, Jonas Uyttersprot, Michael Langbein
Hallo allemaal,

Nog even voor de duidelijkheid:

Voor ik naar de dienst communicatie kan mailen heb ik onderstaande dingen nodig:
- De PWP op de schermen (nagekeken door grafiek)
--> Jonas, als je tekst voor de PWP klaar is mag je hem naar grafiek sturen (zie cc: grafiek.ugent1010@gmail.com), dan zullen zij hem in typische UGent1010-lay-out en lettertypes zetten, ok?
- Het Minervamannetje (Sam, Michael, bekijken jullie dit eens? We zouden hetzelfde als vorig jaar gebruiken, maar ik vind het niet)

- Tekstje voor Minerva (heb ik al, bedankt daarvoor!)

Ik kan de mail pas versturen als ik bovenstaande dingen heb en dan gaat het nog zeker een paar dagen duren voor alles effectief op Minerva staat, dus er is wel wat haast bij als we alles in orde willen krijgen voor de thesissen en bachelorpapers effectief geprint moeten worden!

Gemma, als er nog iets niet duidelijk is: alles staat in het WERKINGSDOCUMENT! Dus daar kan je altijd nakijken wie je juist voor wat moet contacteren als er nog twijfel zou zijn :)

Groetjes,

Laurien

--
Laurien Spruyt
UGent1010 | Voorzitter
t: 0496/92 50 07

P Go green, keep it on the screen. Please consider the impact on the environment before printing this e-mail
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages