[Санкт-Петербург] Amazing.

1 view
Skip to first unread message

Reporter

unread,
Apr 24, 2010, 2:04:25 PM4/24/10
to Санкт-Петербург
Oh, its amazing. I have no words to describe http://cut.io/CEV4

--
Новостная группа Санкт-Петербурга
http://groups.google.com/group/Saint_Petersburg

Группа "Россия Сегодня"
http://groups.google.com/group/Russia-News

Группы других городов России
http://ru.google.wikia.com/wiki/Groups_Catalog_Cities
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages