Dotaz na volby - ČSSD

3 views
Skip to first unread message

Jiri Novotny

unread,
Oct 10, 2010, 12:20:55 PM10/10/10
to praha...@googlegroups.com, val...@cmail.cz

Dobrý den, před volbami bych se rád dozvěděl odpovědi k následujícím dotazům vyplývajícím z volebního programu ČSSD: 


1. Pokud budete ve volbách úspěšní, odhodláte se k razantním změnám ve vedení obce, nebo chcete zachovat současný stav? 

2. Myslíte, že je současný v mnohém neutěšený stav obce dán pouze nedostatkem peněz, nebo se na něm podílí i nedostatečná příprava a dohled nad prováděnými stavbami a údržbou obecního majetku, tedy nedostatečné fungování obce? 

3. Jak jste schopni ovlivnit fungování úřadu obce, mohou zvolení zástupci ovlivnit práci některých méně schopných úředníků? 

4. Chcete zabránit předimenzované výstavbě, jako je Nový Park Písnice a u Novodvorské. Jak to zajistíte z případné pozice vedení obce, měli jste možnost zajistit to již v končícím volebním období? Jak toho dosáhnete u již probíhající výstavby Nového Parku Písnice?

5. Slibujete urychlení výstavby tramvajové trati z Modřan, metra D, výstavbu ulic v Písnici (proč ne i v Libuši?), a podobně. Jak to prosadíte z případné pozice vedení obce, měli jste možnost prosazovat to již v končícím volebním období, proč se to nepodařilo a proč doufáte, že se to podaří teď? 

6. Dále se chcete nadále podílet na integraci cizinců v naší MČ. Opravdu považujete dosavadní postupy za integraci? Jaké řešení nabízíte do budoucna? 

7. Jste jediná volební strana, která v předvolebních slibech nenabízí transparentnost, komunikaci nebo spolupráci s občany, vstřícnou radnici, a podobně. Považujete tuto oblast za zbytečnou, nebo natolik dobře vyřešenou, že není co zlepšovat? Pokud ne, co pro to uděláte a co jste již udělali?


Za odpovědi předem děkuji.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages