Fwd: Zaproszenie na męski weekend: 🕖Pomocna Dłoń. 🕖 Odkryj moc Wiary, Nadziei i Miłości!

3 views
Skip to first unread message

Andrzej Lewek

unread,
Sep 7, 2023, 1:47:26 PM9/7/23
to MSJ-P...@googlegroups.com
Przekazuję zaproszenie. Przyjedźcie i zaproście innych!

---------- Forwarded message ---------
Od: msj <m...@mezczyzni.net>
Date: czw., 7 wrz 2023 o 19:44
Subject: Zaproszenie na męski weekend: 🕖Pomocna Dłoń. 🕖 Odkryj moc Wiary, Nadziei i Miłości!Zaproszenie na wyjątkowy weekend!

Witaj! Zapraszamy Cię na niesamowity weekend, który będzie poświęcony trzem ważnym wartościom: Wiarze, Nadziei i Miłości. Przez Duchową Pustynię, będziemy eksplorować jak być jak Jezus i kultywować te wartości w naszym codziennym życiu.


Wierzymy, że to wyjątkowe doświadczenie będzie inspirujące i pomoże Ci pogłębić Twoją wiedzę na temat tych wartości. Będziemy mieć również wyjątkowych gości, którzy będą dzielić się swoimi historiami i mądrościami.


Tematy na weekend:

  1. Znaczenie Wiary: Badanie roli i znaczenia wiary w duchowej podróży oraz w procesie stawania się bardziej podobnym do Chrystusa.

  2. Przyjmowanie Nadziei w Trudnych Chwilach: Omawianie, w jaki sposób nadzieja może podtrzymywać i naprowadzać jednostki, zwłaszcza w trudnych momentach, oraz w jaki sposób wpływa na duchowy rozwój.

  3. Kultywowanie Miłości w Codziennym Życiu: Analiza pojęcia miłości, jej związku z naukami Chrystusa oraz praktykowania jej w życiu codziennym.

  4. Podróżowanie Przez Duchową Pustynię: Zrozumienie i nawigacja przez duchowe wyzwania oraz ogrom przestrzeni, które mogą pojawić się w drodze do stawania się bardziej podobnym do Chrystusa.

  5. Transformacja w Kierunku Podobieństwa do Chrystusa: Badanie procesu osobistego rozwoju i przemiany z celem naśladowania cech i nauk Chrystusa.


Jeśli jesteś zainteresowany/a, zapraszamy do zapoznania się z programem weekendu.Nie zapomnij zarezerwować swojego miejsca jak najszybciej, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.


Mamy nadzieję, że dołączysz do nas na tym wyjątkowym weekendzie, który może zmienić Twoje życie!


Zapraszamy serdecznie,


Mężczyźni Świętego Józefa

Dołącz teraz!

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages