Fwd: Biuletyn MŚJ - czerwiec 2020

1 view
Skip to first unread message

Andrzej Lewek

unread,
Jun 19, 2020, 4:36:45 PM6/19/20
to meskie...@googlegroups.com
Nie wiem, czy docierają do Was nasze biuletyny.
Jeśli nie - proszę o zarejestrowanie się na stronie biuletyn.mezczyzni.net
Podeślicie go też chłopakom w Waszych grupach. Niech ta forma buduje naszą jedność i świadomość ruchu, w którym uczestniczymy.


Pozdrawiam
Andrzej


---------- Forwarded message ---------
Od: Biuletyn MŚJ - nr 10, czerwiec 2020 <biul...@mezczyzni.net>Pobierz obrazki
Witajcie
Biuletyn Mężczyzn Świętego Józefa 
Temat numeru: Wzrost w relacji 
Tematy Biuletynu nr 10

W numerze:
- Mechanizm męskiego grzechu
- Męskość wzrasta w relacji z osobą
- Z życia męskich wspólnot i ruchów - wybrane zapowiedzi i zaproszenia.

Zachęcamy do dzielenia się treściami biuletynu z Waszymi bliskimi. Może ktoś z Waszej grupy nie dostaje naszego pisma? Podeślijcie i zachęćcie do subskrybowania!Zapraszam do zaangażowania się w ciągle poszukujemy autorów tekstów do naszego Biuletynu. Podsyłajcie również swoje świadectwa - wierzymy, że okres Wielkiej Nocy był obfity w Boże działanie!
Piszcie na adres redakcji: biul...@mezczyzni.net.

Zapraszamy do pobierania naszego biuletynu -> pobierz biuletyn nr 10
(plik pdf 926 KB)

Aktywność MŚJ
Powoli rozluźniają się obostrzenia związane z koronawirusem. Proponujemy jednak pozostanie w podwyższonej czujności.
W formie spotkań online wracamy do nagrań z weekendu Męski Azymut. Bardzo polecamy skorzystanie z tych spotkań - są dla nas ważnym drogowskazem.
Wracamy  do nich w ramach naszych spotkań online w kolejne środy około 20:00. Po odsłuchaniu konferencji - około 21:00 spotkajmy się na łączach:
Numer telefonu: +48 799 365 365
Numer telekonferencji 18048001

W najbliższy czwartek planujemy spotkanie online z Peterem Herbackiem. Peter podejmie ważny temat - mężczyzna jako lider w rodzinie. Spotkanie jeszcze jest dopracowywane - szczegóły pojawią się na naszej stronie.
Peter to wiceprezes i dyrektor do spraw misji Renewal Ministries w Ann Arbor w stanie Michigan. Od ponad 30 lat przemierza Stany Zjednoczone, Kanadę, Europę i Afrykę, wygłaszając konferencję prowadząc rekolekcje, wykłady i warsztaty dotyczące posługi ewangelizacyjnej i charyzmatycznej. Licencjat z filozofii uzyskał na Uniwersytecie św. Tomasza w St. Paul (Minnesota), a tytuł magistra teologii w Seminarium Świętego Serca w Detroit. Jest autorem wielu książek dotyczących uczniostwa oraz darów duchowych, m.in. „Kiedy Duch przychodzi z mocą”. Współprowadzi program telewizyjny „The Choice We face” oraz “Crossing the Goal” – nadawany w katolickiej telewizji EWTN. Codziennie można posłuchać go również w radiowym programie “Fire on the Earth”. Poprzez swoją działalność publicystyczną – artykuły, książki, programy telewizyjne i radiowe – wspiera katolickich liderów zaangażowanych w pomoc i doradztwo dla małżeństw. Wraz ze swoją żoną Debbie, zaangażowany w działalność wspólnoty i.d.9:16, która wspiera katolicką młodzież na jej drodze uczniostwa Ojciec czwórki dzieci.
Download images


Polecamy Wam nasze środowe spotkanie z ks. Edwardem Stańkiem.

Nagrania znajdziecie na stronie.
Weekend z Bogiem w Dziczy (17-19 lipca) W dniach 17-19 lipca zapraszamy na kolejny Weekend z Bogiem w dziczy. Wyjazd z Krakowa w piątek 17 lipca w godzinach późno-popołudniowych. W planach oprócz pracy i modlitwy (msza święta, całodobowa adoracja, rozważanie Pisma Świętego), krótkie wyjście w góry. Już teraz zapraszamy do zapisywania się poprzez formularz - jak zawsze liczba miejsc mocno ograniczona. Więcej…
Download images
Download images
Oblężenie 2020 Przed nami kolejne Męskie Oblężenie Jasnej Góry. To już czwarte spotkanie tego typu zaplanowane na 26 września 2020. Rok ten jest szczególnym rokiem stawiającym wiele wyzwań, z którymi jako Kościół musimy się mierzyć. Coraz mocniej odkrywamy jak ważną rolę w rodzinach odgrywają mężczyźni. Jest to rola duchowych liderów dla rodzin, kapłanów biorących odpowiedzialność za życie wiarą całej rodziny.
WIĘCEJ
Akt Zawierzenia Polski i Kościoła w Polsce Uroczysty Akt Zawierzenia Polski i Kościoła w Polsce odbędzie się w Narodowym Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu 2 lipca pod przewodnictwem ks. abpa Marka Jędraszewskiego, metropolity krakowskiego, wiceprzewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski. Zapraszamy do udziału osobistego, lub poprzez media (TV Trwam, Radio Maryja)
Download images
Download images
Proponujemy Wam udział w warsztacie wakacyjnym TLEN - Tajemnica Liturgii Eucharystii Niezgłębiona Warsztat zaprojektowany jest tak, by każdy z Was mógł w nim wziąć udział.

Więcej…

Stowarzyszenie Mężczyźni Świętego Józefa. ul. Zamoyskiego 2, 30-523 Kraków
e-mail: biul...@mezczyzni.net strona internetowa: https://biuletyn.mezczyzni.net/

Mailing wysłany za pomocą systemu FreshMail 
Dostarczone przez FreshMail
Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages