Sveiki kungi gribēju painformēt ka otridien 2 .augusta mēss atsākam ledus treniņus 21.45 55 .vsk. Pagadām augusta mēnesi mēss slidosim 55. bet par ledus laikiem kad var dabut Renārs mums katru nedēļu painformēss. Un tad jau cerams ka uz septembra vidu buss vaļā mūsu mājas LSPA. Par maksašanu nekasēsim nekādu mēneša maksu, bet maksāsim par katru reizi cik esam ieradušies. Otridienas treniņa summa kas jasavāc ir 270 eio. Būtu jauki ja mēs vismaz 20 gab varētu savākties .Ja kādam ir kads spēlētājs kurš veletos mums pievienoties nakamsezon droši ņemam līdzi jo mums sastāva ir atbrīvojušās pāris brīvas vietas.
--
Treniņu un spēļu pieteikšanās: http://bit.ly/hkskorpions
---
Jūs saņēmāt šo ziņojumu, jo pakalpojumā Google grupas esat abonējis grupu HKSkorpions.
Lai anulētu šīs grupas abonementu un vairs nesaņemtu tās e-pasta ziņojumus, nosūtiet e-pasta ziņojumu uz adresi HKSkorpions...@googlegroups.com.
Apmeklējiet šo grupu vietnē https://groups.google.com/group/HKSkorpions.
Lai šo diskusiju skatītu tīmeklī, apmeklējiet lapu https://groups.google.com/d/msgid/HKSkorpions/1469970698.579df90a4a377%40mail.inbox.lv.
Lai skatītu citas iespējas, apmeklējiet lapu https://groups.google.com/d/optout.
Sveiki kungi, Sakara ar situāciju LSPA tur nesot skaidrs kad viņa vispār būšot vaļā vai tas būs oktobra sākums vai novembra sākums Renārs mums piedāvā ņemt vel vienu ledu 55.vsk ceturdienā 21.45 ,bet tas nozīmē kad ir jāslēdz līgums uz visu šo sezonu kas tad nozīme kad mums ir japārceļās uz 55.vsk. Gribētu dzirdēt jūsu viedokli šinī jautājuma. Jo mums līdz otrdienas treniņam ir jādod atbilde.
--
Treniņu un spēļu pieteikšanās: http://bit.ly/hkskorpions
---
Jūs saņēmāt šo ziņojumu, jo pakalpojumā Google grupas esat abonējis grupu HKSkorpions.
Lai anulētu šīs grupas abonementu un vairs nesaņemtu tās e-pasta ziņojumus, nosūtiet e-pasta ziņojumu uz adresi HKSkorpions+unsubscribe@googlegroups.com.
Apmeklējiet šo grupu vietnē https://groups.google.com/group/HKSkorpions.
Lai šo diskusiju skatītu tīmeklī, apmeklējiet lapu https://groups.google.com/d/msgid/HKSkorpions/1471120597.57af84d59405f%40mail.inbox.lv.
Sveiki kungi, Sakara ar situāciju LSPA tur nesot skaidrs kad viņa vispār būšot vaļā vai tas būs oktobra sākums vai novembra sākums Renārs mums piedāvā ņemt vel vienu ledu 55.vsk ceturdienā 21.45 ,bet tas nozīmē kad ir jāslēdz līgums uz visu šo sezonu kas tad nozīme kad mums ir japārceļās uz 55.vsk. Gribētu dzirdēt jūsu viedokli šinī jautājuma. Jo mums līdz otrdienas treniņam ir jādod atbilde.
--
Lai šo diskusiju skatītu tīmeklī, apmeklējiet lapu https://groups.google.com/d/msgid/HKSkorpions/CAFmRKQw64Z0CwEMvTfrAB13aUkueSAUXDVfnMNXpC9T4wUuX2g%40mail.gmail.com.
Lai šo diskusiju skatītu tīmeklī, apmeklējiet lapu https://groups.google.com/d/msgid/HKSkorpions/CALQcsbeU%3Dvnrw4E8h%3Da0Pva%2B7V%3DcdHc9a2FVUi%3DM37_Yziqzxw%40mail.gmail.com.
Sveiki kungi . Palūdzu Rinaldam lai viņš izveido tabulu par to kuri no mums ir gatavi startēt šosezon mūsu komadas sastāvā gan EHL gan piedalīties treniņos kad mums būs ledus. Palūgšu visiem to izdarīt lai varam saprast kuri ir gatavi un kuri nav,ka ari cik daudz mēs esam. Nākamais ledus mums ir nākam otridien 23 augusta 21.45 55. Vsk. Renārs nebūs taka drošvien spēlēsim, palūgšu Rinaldam lai viņš uztaisa vel vienu ailiti par 23 augusta treniņu lai atzīmētos kas būs lidz 20 augustam lai varam saprast vai no malas ar vajag aicināt vai mēss paši spējam savāktis . Es domāju ka vajadzētu 20 spēlētajus lai katra pusē ir pa divām maiņām Maksa varētu būt no cilvēka 13 eiro. Ja esam 25 spēlētaji tad 10. eiro. Un velreiz visiem liels lūgums ieiet un atzīmēties .
--
Treniņu un spēļu pieteikšanās: http://bit.ly/hkskorpions
---
Jūs saņēmāt šo ziņojumu, jo pakalpojumā Google grupas esat abonējis grupu HKSkorpions.
Lai anulētu šīs grupas abonementu un vairs nesaņemtu tās e-pasta ziņojumus, nosūtiet e-pasta ziņojumu uz adresi HKSkorpions+unsubscribe@googlegroups.com.
Apmeklējiet šo grupu vietnē https://groups.google.com/group/HKSkorpions.
Lai šo diskusiju skatītu tīmeklī, apmeklējiet lapu https://groups.google.com/d/msgid/HKSkorpions/1471438254.57b45dae37a93%40mail.inbox.lv.
--
Treniņu un spēļu pieteikšanās: http://bit.ly/hkskorpions
---
Jūs saņēmāt šo ziņojumu, jo pakalpojumā Google grupas esat abonējis grupu HKSkorpions.
Lai anulētu šīs grupas abonementu un vairs nesaņemtu tās e-pasta ziņojumus, nosūtiet e-pasta ziņojumu uz adresi HKSkorpions...@googlegroups.com.
Lai šo diskusiju skatītu tīmeklī, apmeklējiet lapu https://groups.google.com/d/msgid/HKSkorpions/CACs9xpFPMnvvcQOjeHK4QXf8epaWRc%3DEXZ4pPXUXKhsCzThUYA%40mail.gmail.com.
Ziņas ir lieliskas , rīta ledi super, bet varbūt 5dienas ledu tomēr var sarunat 1h ātrāk ???? Ja nav 5dien tad varbūt var ari 4dien ?
BR,Zigmārs Liepiņš
Labas zinas!Tiko izcinijam vietu nakamajai sezonai Mogo ledus halle.1.dienas - 8:00-9:00 (135eur)3.dienas - 8:00-9:00 (135eur)5.dienas - 21:45-22:45 (220eur)Jau uzreiz vajag nozimer vienu atbildigo, kurs katru treninu bus pirmais un pedejais (jo atslegu dos tikai vienam cilvekam!) ģērbtuvē varēs ienākt 40min pirms treniņa sākuma!Pirms treniņu sākuma man pazinos 1.nedēļu pirms!
--
Treniņu un spēļu pieteikšanās: http://bit.ly/hkskorpions
---
Jūs saņēmāt šo ziņojumu, jo pakalpojumā Google grupas esat abonējis grupu HKSkorpions.
Lai anulētu šīs grupas abonementu un vairs nesaņemtu tās e-pasta ziņojumus, nosūtiet e-pasta ziņojumu uz adresi HKSkorpions+unsubscribe@googlegroups.com.
Apmeklējiet šo grupu vietnē https://groups.google.com/group/HKSkorpions.
Lai šo diskusiju skatītu tīmeklī, apmeklējiet lapu https://groups.google.com/d/msgid/HKSkorpions/CACs9xpFPMnvvcQOjeHK4QXf8epaWRc%3DEXZ4pPXUXKhsCzThUYA%40mail.gmail.com.
Lai skatītu citas iespējas, apmeklējiet lapu https://groups.google.com/d/optout.
--
Treniņu un spēļu pieteikšanās: http://bit.ly/hkskorpions
---
Jūs saņēmāt šo ziņojumu, jo pakalpojumā Google grupas esat abonējis grupu HKSkorpions.
Lai anulētu šīs grupas abonementu un vairs nesaņemtu tās e-pasta ziņojumus, nosūtiet e-pasta ziņojumu uz adresi HKSkorpions+unsubscribe@googlegroups.com.
Apmeklējiet šo grupu vietnē https://groups.google.com/group/HKSkorpions.
Lai šo diskusiju skatītu tīmeklī, apmeklējiet lapu https://groups.google.com/d/msgid/HKSkorpions/9DAF9B72-1FEC-4025-AB71-8665723995F7%40gmail.com.
Cik dzirdēju, šogad nav vairāk vienas tīri labas R2 komandas (http://ehl.entuziasti.com/team/134/). Tur bija pāris labu kadru. Ja kādam ir tur kāds čoms, tad vajag painteresēties. Pats tur arī dažus pazīstu, tad arī parunāšos.
M.
Sveiki kungi mums nākam otrdien vel ir ledus 55.vsk pulkst.21.45.Palūgšu Rinaldam lai uztaisa tabulu lai visi varam atzīmēties ja nākam X ja nenākam n . Būtu jauki ja lidz sestdinas vakaram 27. augustam mēs toizdarītu. Vel man šodien Mārtiņš Mednis piedāvāvja ledu Volvo halle 9 septembrī tā sanāk piekdiena pulkst 21.15. Rinaldam lūgums uztaisīt vel vienu ailīti par šo tēmu lai visi varam atzīmēties ar x jā ar n nevajag. Vēl sakara ar ledu LSPA apmēam piemetu mēneša maksas cenu uz 21 spēlētāju kas ir pieteikušies sanāk 135 eiro mēnesī ( tās ir četras nedēļas) . Butu labi ja mēs varētu piesaistīt vel kādus piecus spēlet un trenēties gribētājus . Ja būsim 25 spēlētāji būss 110 eiro. Varbūt kādam no jums ir kads paziņa kas vēlas spēlēt . Vel jau nezinam kas būs ar mūsu zvaigznēm ,tad varbūt atkrīt vel kāds .
--
Treniņu un spēļu pieteikšanās: http://bit.ly/hkskorpions
---
Jūs saņēmāt šo ziņojumu, jo pakalpojumā Google grupas esat abonējis grupu HKSkorpions.
Lai anulētu šīs grupas abonementu un vairs nesaņemtu tās e-pasta ziņojumus, nosūtiet e-pasta ziņojumu uz adresi HKSkorpions+unsubscribe@googlegroups.com.
Apmeklējiet šo grupu vietnē https://groups.google.com/group/HKSkorpions.
Lai šo diskusiju skatītu tīmeklī, apmeklējiet lapu https://groups.google.com/d/msgid/HKSkorpions/1472164075.57bf70ebbe67c%40mail.inbox.lv.
Lai šo diskusiju skatītu tīmeklī, apmeklējiet lapu https://groups.google.com/d/msgid/HKSkorpions/CALQcsbcxDQ1L-m-bp1T-ZUzdaM_a4-8R%3DX4BruUcXKGPZkRQSA%40mail.gmail.com.