0 views
Skip to first unread message

Artis Žuks

unread,
Jul 31, 2016, 9:11:39 AM7/31/16
to HKSko...@googlegroups.com
 Sveiki kungi gribēju painformēt ka otridien 2 .augusta mēss atsākam ledus treniņus 21.45  55 .vsk. Pagadām augusta mēnesi mēss slidosim 55. bet par ledus laikiem kad var dabut Renārs mums katru nedēļu painformēss. Un tad jau cerams ka uz septembra vidu buss vaļā mūsu mājas LSPA. Par maksašanu nekasēsim nekādu mēneša maksu, bet maksāsim par katru reizi cik esam ieradušies. Otridienas treniņa summa kas jasavāc ir 270 eio. Būtu jauki ja mēs vismaz 20 gab varētu savākties .Ja kādam ir kads spēlētājs kurš veletos mums pievienoties nakamsezon droši ņemam līdzi jo mums sastāva ir atbrīvojušās pāris brīvas vietas. 

Sandris Ieklavs

unread,
Jul 31, 2016, 9:20:39 AM7/31/16
to HKSko...@googlegroups.com
Kas Tieši nebūs? Un kas būs sastāvā?


On Sunday, 31 July 2016, 'Artis Žuks' via HKSkorpions <HKSko...@googlegroups.com> wrote:
 Sveiki kungi gribēju painformēt ka otridien 2 .augusta mēss atsākam ledus treniņus 21.45  55 .vsk. Pagadām augusta mēnesi mēss slidosim 55. bet par ledus laikiem kad var dabut Renārs mums katru nedēļu painformēss. Un tad jau cerams ka uz septembra vidu buss vaļā mūsu mājas LSPA. Par maksašanu nekasēsim nekādu mēneša maksu, bet maksāsim par katru reizi cik esam ieradušies. Otridienas treniņa summa kas jasavāc ir 270 eio. Būtu jauki ja mēs vismaz 20 gab varētu savākties .Ja kādam ir kads spēlētājs kurš veletos mums pievienoties nakamsezon droši ņemam līdzi jo mums sastāva ir atbrīvojušās pāris brīvas vietas. 

--
Treniņu un spēļu pieteikšanās: http://bit.ly/hkskorpions
---
Jūs saņēmāt šo ziņojumu, jo pakalpojumā Google grupas esat abonējis grupu HKSkorpions.
Lai anulētu šīs grupas abonementu un vairs nesaņemtu tās e-pasta ziņojumus, nosūtiet e-pasta ziņojumu uz adresi HKSkorpions...@googlegroups.com.
Apmeklējiet šo grupu vietnē https://groups.google.com/group/HKSkorpions.
Lai šo diskusiju skatītu tīmeklī, apmeklējiet lapu https://groups.google.com/d/msgid/HKSkorpions/1469970698.579df90a4a377%40mail.inbox.lv.
Lai skatītu citas iespējas, apmeklējiet lapu https://groups.google.com/d/optout.


--
Best regards / Ar cieņu Sandris

Artis Žuks

unread,
Aug 8, 2016, 6:08:31 PM8/8/16
to HKSko...@googlegroups.com
 Sveiki , ja kādam ir kāds paziņa kurš šodien  grib uzslidot droši ņemam līdzi.
 

Artis Žuks

unread,
Aug 10, 2016, 1:36:42 PM8/10/16
to HKSko...@googlegroups.com
 Sveiki kungi nākamais ledus mums ir nākam otridien 21.45  55.vsk. Ja kādam ir kāds kurš vēlas patrenēties droši ņemam līdzi.
 

Artis Žuks

unread,
Aug 13, 2016, 4:36:38 PM8/13/16
to HKSko...@googlegroups.com
 Sveiki kungi, Sakara ar situāciju LSPA tur nesot skaidrs  kad viņa vispār būšot vaļā vai tas būs oktobra sākums vai novembra sākums Renārs mums piedāvā ņemt vel vienu ledu 55.vsk ceturdienā 21.45 ,bet tas nozīmē kad ir jāslēdz līgums uz visu šo sezonu kas tad nozīme kad mums ir japārceļās uz 55.vsk. Gribētu dzirdēt jūsu viedokli šinī jautājuma. Jo mums līdz otrdienas treniņam ir jādod atbilde. 
 

Artis Žuks

unread,
Aug 13, 2016, 4:45:28 PM8/13/16
to HKSko...@googlegroups.com
 Rinaldam palūdzu izveidot sadaļu mūsu gogles lapa par ledu 55.vsk. Lūgums visiem mūsu komadas dalībniekiem atzīmēties kuri par un kuri pret.
 

Rinalds

unread,
Aug 14, 2016, 1:51:53 PM8/14/16
to HKSko...@googlegroups.com
Izveidoju aili Skorpions google tabulā : 2016/2017 Ledus 55 vsk. 21:45 otrdien, 21:45 ceturtdien
Atzīmējamies, jai esam par to, ka pārceļamies uz 55.vsk uz visu nākamo sezonu, cik saprotu, tad ledus otrdienas un ceturtdienās 21:45. Ja neesam ar mieru, tad rakstiet iemeslu vai liekam -
Tabula kā parasti šeit : http://bit.ly/hkskorpions

2016-08-13 23:36 GMT+03:00 'Artis Žuks' via HKSkorpions <HKSko...@googlegroups.com>:
 Sveiki kungi, Sakara ar situāciju LSPA tur nesot skaidrs  kad viņa vispār būšot vaļā vai tas būs oktobra sākums vai novembra sākums Renārs mums piedāvā ņemt vel vienu ledu 55.vsk ceturdienā 21.45 ,bet tas nozīmē kad ir jāslēdz līgums uz visu šo sezonu kas tad nozīme kad mums ir japārceļās uz 55.vsk. Gribētu dzirdēt jūsu viedokli šinī jautājuma. Jo mums līdz otrdienas treniņam ir jādod atbilde. 
 

--
Treniņu un spēļu pieteikšanās: http://bit.ly/hkskorpions
---
Jūs saņēmāt šo ziņojumu, jo pakalpojumā Google grupas esat abonējis grupu HKSkorpions.
Lai anulētu šīs grupas abonementu un vairs nesaņemtu tās e-pasta ziņojumus, nosūtiet e-pasta ziņojumu uz adresi HKSkorpions+unsubscribe@googlegroups.com.

Apmeklējiet šo grupu vietnē https://groups.google.com/group/HKSkorpions.
Lai šo diskusiju skatītu tīmeklī, apmeklējiet lapu https://groups.google.com/d/msgid/HKSkorpions/1471120597.57af84d59405f%40mail.inbox.lv.

Zigmars Liepins

unread,
Aug 15, 2016, 3:55:02 AM8/15/16
to HKSko...@googlegroups.com
Labdien, īsti jau negribas pārcelties uz citu halli un tik vēlu sākas nodarbība !!! Kurš ir runājis ar LSPA halles cilvēkiem , viņi vispār mums kko piedāvā , rītā laikus vai kādu vakaru kad atvērsies ???
Ņemot vēra kāda ir musu apmeklētība treniņos noteikti jāpiedāvā mūsu leduss laiks vel kādai komaindai un jāapvieno treniņi, jo cipars sanāk diezgan liels !!!

2016. gada 13. augusts 23:36 'Artis Žuks' via HKSkorpions <HKSko...@googlegroups.com> rakstīja:
 Sveiki kungi, Sakara ar situāciju LSPA tur nesot skaidrs  kad viņa vispār būšot vaļā vai tas būs oktobra sākums vai novembra sākums Renārs mums piedāvā ņemt vel vienu ledu 55.vsk ceturdienā 21.45 ,bet tas nozīmē kad ir jāslēdz līgums uz visu šo sezonu kas tad nozīme kad mums ir japārceļās uz 55.vsk. Gribētu dzirdēt jūsu viedokli šinī jautājuma. Jo mums līdz otrdienas treniņam ir jādod atbilde. 
 

--

Martins

unread,
Aug 15, 2016, 4:17:39 AM8/15/16
to HKSko...@googlegroups.com
Labdien, Kolēgas!
Man šis viss arī lieka baigi vēlu. Kā tāds pagaidu risinājums ir pieciešami uz reizi nedēļā, bet visai sezonai nav galīgi forši. Mēs tak liela daļa esam no laukiem - kamēr tas bija "apmēram" pēc šeptes vai pirms - tikmēr ok. Tagad sanāk, ka baigā pauze pa vidu.
Mani arī ļoti interesē, ko mums piedāvā LSPA. Vai tad tiešām neesam vajadzīgi tur? Domāju, ka labāk ir jāpaciešas tas mēnesis vai divi un jāpaliek LSPA.
Ledus noslodzē redzu, ka ir pieejami arī labāki laiki pa nedēļu - kāpēc ņemam tos vēlos? Vai problēma ir cenā vai kā?
M.

Renārs Freibergs

unread,
Aug 15, 2016, 5:29:48 AM8/15/16
to HKSko...@googlegroups.com
Labaki laiki HH Riga , ja ir brivi ir bernu komandam, kuras varbut ir izbraukumos. Tos laikus nevar dabut un vini stav brivi. Par parejiem laikiem neredzu kur ir labak. 

Ar LSPA tur vispar ir bardaks, jo cilveku vel nesaprot kad un ka varetu atvert halli vala nerunajot par noslidzi, kura tiks veidota no HS Riga 1.ligas komanda pec tam Mogo mazas komandas un pec tam Martinsona sadarbibas partneru un pec tam mes. Uz doto bridi redzot melnraksu izskata sloti bedeigi un ja Kogo sido 2dienas un 5dienas 8:00 + varbutberni ies darba dienas 8:00 tad ir aina loti nelabveliga!!!

Artis Žuks

unread,
Aug 15, 2016, 9:05:04 AM8/15/16
to HKSko...@googlegroups.com
 Sveiki , ja kādam ir kāds paziņa kuram rit ir vēlme paslidot droši ņemam līdzi uz treniņu.
 

Artis Žuks

unread,
Aug 17, 2016, 8:50:55 AM8/17/16
to HKSko...@googlegroups.com
 Sveiki kungi . Palūdzu Rinaldam lai viņš izveido tabulu par to kuri no mums ir gatavi startēt šosezon mūsu komadas sastāvā gan EHL gan piedalīties treniņos kad mums būs ledus. Palūgšu visiem to izdarīt lai varam saprast kuri ir gatavi un kuri nav,ka ari  cik daudz mēs esam. Nākamais ledus mums ir nākam otridien 23 augusta 21.45 55. Vsk. Renārs nebūs taka drošvien spēlēsim, palūgšu Rinaldam lai viņš uztaisa vel vienu ailiti par 23 augusta treniņu lai atzīmētos kas būs lidz 20 augustam lai varam saprast vai no malas ar vajag aicināt vai mēss paši spējam savāktis . Es domāju ka vajadzētu 20 spēlētajus lai katra pusē ir pa divām maiņām Maksa varētu būt no cilvēka 13 eiro. Ja esam 25 spēlētaji tad 10. eiro. Un velreiz visiem liels lūgums ieiet un atzīmēties .
 

Rinalds

unread,
Aug 17, 2016, 11:19:32 AM8/17/16
to HKSko...@googlegroups.com
Google tabulā iepriekšējās sezonas ailes pārcēlu uz lapu 2015/2016.
Kāds jau bija pievienojis ailes, ko Artis vēlējās, ejam un tajās atzīmējamies:
Piedalos komandā EHL 2016/2017
Treniņš 23-Aug-2016 21:45 55 vsk.
Saite kā parasti ir e-pasta beigās uz Google tabulu, bet nu tā kā pievienoju jaunus e-pastus grupai, atgādinu:

Labot no telefona tabulu var tikai ar Google Sheets aplikāciju, datora pārlūkos tādas problēmas nav.

2016-08-17 15:50 GMT+03:00 'Artis Žuks' via HKSkorpions <HKSko...@googlegroups.com>:
 Sveiki kungi . Palūdzu Rinaldam lai viņš izveido tabulu par to kuri no mums ir gatavi startēt šosezon mūsu komadas sastāvā gan EHL gan piedalīties treniņos kad mums būs ledus. Palūgšu visiem to izdarīt lai varam saprast kuri ir gatavi un kuri nav,ka ari  cik daudz mēs esam. Nākamais ledus mums ir nākam otridien 23 augusta 21.45 55. Vsk. Renārs nebūs taka drošvien spēlēsim, palūgšu Rinaldam lai viņš uztaisa vel vienu ailiti par 23 augusta treniņu lai atzīmētos kas būs lidz 20 augustam lai varam saprast vai no malas ar vajag aicināt vai mēss paši spējam savāktis . Es domāju ka vajadzētu 20 spēlētajus lai katra pusē ir pa divām maiņām Maksa varētu būt no cilvēka 13 eiro. Ja esam 25 spēlētaji tad 10. eiro. Un velreiz visiem liels lūgums ieiet un atzīmēties .
 

--
Treniņu un spēļu pieteikšanās: http://bit.ly/hkskorpions
---
Jūs saņēmāt šo ziņojumu, jo pakalpojumā Google grupas esat abonējis grupu HKSkorpions.
Lai anulētu šīs grupas abonementu un vairs nesaņemtu tās e-pasta ziņojumus, nosūtiet e-pasta ziņojumu uz adresi HKSkorpions+unsubscribe@googlegroups.com.
Apmeklējiet šo grupu vietnē https://groups.google.com/group/HKSkorpions.
Lai šo diskusiju skatītu tīmeklī, apmeklējiet lapu https://groups.google.com/d/msgid/HKSkorpions/1471438254.57b45dae37a93%40mail.inbox.lv.

Sergejs Šķerbergs

unread,
Aug 18, 2016, 3:42:10 AM8/18/16
to HKSkorpions, artis...@inbox.lv
Sveiki,teammates

Piekrītu Mārtiņam,Zigmāram ...jātrenējas pagaidām,kur ir pieejams,arī vakaros,vismaz 1x nedēļā,lai arī laiki tur būtu kādi.Vismaz kaut kāda forma ir jāuztur,spēles taču drīz sāksies.Un tad gaidam,kad LSPA atveras.Halle jāsaglabā vecā!

Runājot par laikiem,kad viss atkal būs savās vietās un būs divi rīta treniņi un viens vakara treniņš - es personīgi fiziski tikšu tikai uz vienu rīta un vakara ledu ( drīzāk trešdiena,piektdiena),tādēļ lūgums komandas ''valdei'' izskatīt manu lūgumu par mēneša maksas noteikšanu man 2 lediem nedēļā.Bet,ja viss mainās un ledus halle un laiki būs citi,tad skatīsimies pēc tā brīža situācijas un iespējām.

AC
Sergejs

Renārs Freibergs

unread,
Aug 25, 2016, 4:55:24 AM8/25/16
to HKSko...@googlegroups.com
Labas zinas!

Tiko izcinijam vietu nakamajai sezonai Mogo ledus halle.

1.dienas - 8:00-9:00 (135eur)
3.dienas - 8:00-9:00 (135eur)
5.dienas - 21:45-22:45 (220eur)

Jau uzreiz vajag nozimer vienu atbildigo, kurs katru treninu bus pirmais un pedejais (jo atslegu dos tikai vienam cilvekam!) ģērbtuvē varēs ienākt 40min pirms treniņa sākuma!

Pirms treniņu sākuma man pazinos 1.nedēļu pirms!

zigma...@gmail.com

unread,
Aug 25, 2016, 5:12:03 AM8/25/16
to HKSko...@googlegroups.com, HKSko...@googlegroups.com
Ziņas ir lieliskas , rīta ledi super, bet varbūt 5dienas ledu tomēr var sarunat 1h ātrāk ???? Ja nav 5dien tad varbūt var ari 4dien ?

BR,
Zigmārs Liepiņš
--
Treniņu un spēļu pieteikšanās: http://bit.ly/hkskorpions
---
Jūs saņēmāt šo ziņojumu, jo pakalpojumā Google grupas esat abonējis grupu HKSkorpions.
Lai anulētu šīs grupas abonementu un vairs nesaņemtu tās e-pasta ziņojumus, nosūtiet e-pasta ziņojumu uz adresi HKSkorpions...@googlegroups.com.

Apmeklējiet šo grupu vietnē https://groups.google.com/group/HKSkorpions.

Renārs Freibergs

unread,
Aug 25, 2016, 5:14:02 AM8/25/16
to HKSko...@googlegroups.com
Zigi, man šos ledus dabūt biji nereāli jāiespringst un jāpiesaista visu ko var piesaistīt. Dabūt ko labāku ir nereāli. Jāpriecājās par to kas ir!

2016. gada 25. augusts 12:12 <zigma...@gmail.com> rakstīja:
Ziņas ir lieliskas , rīta ledi super, bet varbūt 5dienas ledu tomēr var sarunat 1h ātrāk ???? Ja nav 5dien tad varbūt var ari 4dien ?

BR,
Zigmārs Liepiņš

On 2016. gada 25. aug., at 11:55, Renārs Freibergs <freiber...@gmail.com> wrote:

Labas zinas!

Tiko izcinijam vietu nakamajai sezonai Mogo ledus halle.

1.dienas - 8:00-9:00 (135eur)
3.dienas - 8:00-9:00 (135eur)
5.dienas - 21:45-22:45 (220eur)

Jau uzreiz vajag nozimer vienu atbildigo, kurs katru treninu bus pirmais un pedejais (jo atslegu dos tikai vienam cilvekam!) ģērbtuvē varēs ienākt 40min pirms treniņa sākuma!

Pirms treniņu sākuma man pazinos 1.nedēļu pirms!

--
Treniņu un spēļu pieteikšanās: http://bit.ly/hkskorpions
---
Jūs saņēmāt šo ziņojumu, jo pakalpojumā Google grupas esat abonējis grupu HKSkorpions.
Lai anulētu šīs grupas abonementu un vairs nesaņemtu tās e-pasta ziņojumus, nosūtiet e-pasta ziņojumu uz adresi HKSkorpions+unsubscribe@googlegroups.com.

Apmeklējiet šo grupu vietnē https://groups.google.com/group/HKSkorpions.
Lai šo diskusiju skatītu tīmeklī, apmeklējiet lapu https://groups.google.com/d/msgid/HKSkorpions/CACs9xpFPMnvvcQOjeHK4QXf8epaWRc%3DEXZ4pPXUXKhsCzThUYA%40mail.gmail.com.
Lai skatītu citas iespējas, apmeklējiet lapu https://groups.google.com/d/optout.

--
Treniņu un spēļu pieteikšanās: http://bit.ly/hkskorpions
---
Jūs saņēmāt šo ziņojumu, jo pakalpojumā Google grupas esat abonējis grupu HKSkorpions.
Lai anulētu šīs grupas abonementu un vairs nesaņemtu tās e-pasta ziņojumus, nosūtiet e-pasta ziņojumu uz adresi HKSkorpions+unsubscribe@googlegroups.com.

Apmeklējiet šo grupu vietnē https://groups.google.com/group/HKSkorpions.

Artis Žuks

unread,
Aug 25, 2016, 6:27:57 PM8/25/16
to HKSko...@googlegroups.com
 
Sveiki kungi mums nākam otrdien vel ir ledus 55.vsk pulkst.21.45.Palūgšu Rinaldam lai uztaisa tabulu lai visi varam atzīmēties ja nākam X ja nenākam n . Būtu jauki ja lidz sestdinas vakaram 27. augustam mēs toizdarītu. Vel man šodien Mārtiņš Mednis piedāvāvja ledu Volvo halle 9 septembrī tā sanāk piekdiena pulkst 21.15. Rinaldam lūgums uztaisīt vel vienu ailīti par šo tēmu lai visi varam atzīmēties ar x jā ar n nevajag. Vēl sakara ar ledu LSPA apmēam piemetu mēneša maksas cenu uz 21 spēlētāju kas ir pieteikušies sanāk 135 eiro mēnesī ( tās ir četras nedēļas) . Butu labi ja mēs varētu piesaistīt vel kādus piecus spēlet un trenēties gribētājus . Ja būsim 25 spēlētāji būss 110 eiro. Varbūt kādam no jums ir kads paziņa kas vēlas spēlēt . Vel jau nezinam kas būs ar mūsu zvaigznēm ,tad varbūt atkrīt vel kāds .
 

Martins

unread,
Aug 26, 2016, 1:56:01 AM8/26/16
to HKSko...@googlegroups.com

Cik dzirdēju, šogad nav vairāk vienas tīri labas R2 komandas (http://ehl.entuziasti.com/team/134/). Tur bija pāris labu kadru. Ja kādam ir tur kāds čoms, tad vajag painteresēties. Pats tur arī dažus pazīstu, tad arī parunāšos.
M.


On 26 Aug 2016 01:27, "'Artis Žuks' via HKSkorpions" <HKSko...@googlegroups.com> wrote:
 
Sveiki kungi mums nākam otrdien vel ir ledus 55.vsk pulkst.21.45.Palūgšu Rinaldam lai uztaisa tabulu lai visi varam atzīmēties ja nākam X ja nenākam n . Būtu jauki ja lidz sestdinas vakaram 27. augustam mēs toizdarītu. Vel man šodien Mārtiņš Mednis piedāvāvja ledu Volvo halle 9 septembrī tā sanāk piekdiena pulkst 21.15. Rinaldam lūgums uztaisīt vel vienu ailīti par šo tēmu lai visi varam atzīmēties ar x jā ar n nevajag. Vēl sakara ar ledu LSPA apmēam piemetu mēneša maksas cenu uz 21 spēlētāju kas ir pieteikušies sanāk 135 eiro mēnesī ( tās ir četras nedēļas) . Butu labi ja mēs varētu piesaistīt vel kādus piecus spēlet un trenēties gribētājus . Ja būsim 25 spēlētāji būss 110 eiro. Varbūt kādam no jums ir kads paziņa kas vēlas spēlēt . Vel jau nezinam kas būs ar mūsu zvaigznēm ,tad varbūt atkrīt vel kāds .
 

--
Treniņu un spēļu pieteikšanās: http://bit.ly/hkskorpions
---
Jūs saņēmāt šo ziņojumu, jo pakalpojumā Google grupas esat abonējis grupu HKSkorpions.
Lai anulētu šīs grupas abonementu un vairs nesaņemtu tās e-pasta ziņojumus, nosūtiet e-pasta ziņojumu uz adresi HKSkorpions+unsubscribe@googlegroups.com.
Apmeklējiet šo grupu vietnē https://groups.google.com/group/HKSkorpions.
Lai šo diskusiju skatītu tīmeklī, apmeklējiet lapu https://groups.google.com/d/msgid/HKSkorpions/1472164075.57bf70ebbe67c%40mail.inbox.lv.

Rinalds

unread,
Aug 26, 2016, 2:57:17 AM8/26/16
to HKSko...@googlegroups.com
Izveidoju pieteikšanās ailes Google tabulā:
Treniņš 30-Aug-2016 21:45 55 vsk.
Ledus Volvo 09-Sep-2016 21:15 Volvo

Atzīmējamies, skatieties ailes nosakukumus, kurā atzīmējaties, lai nesajūk.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages