Voluntariat

0 views
Skip to first unread message

Cristi Cojita

unread,
Jul 9, 2010, 2:55:55 AM7/9/10
to BBM Studenti
Salutare,

Daca mai sunteti peste vara in Cluj am avea nevoie de niste voluntari.

Este vorba despre proiectul Oratorium pe care il organizeaza Ken intre
18 si 25 iulie 2010 cu biserica noastra. Ideea este ca avem nevoie de
putin ajutor la:
1. mese: distributie alimente (sunt aduse de o firma de katering),
curatenie, facut cafea
2. primit participantii la proiect, orientare
3. vandut bilete la concert, verificat bilete&invitatii, ordine
(vineri, 23 iulie, la biserica reformata de pe str. Kogalniceanu)
4. ajutat la incarcat-descarcat instrumente si aranjat sala de concert
Cred ca este un prilej super-fain pentru ca tinerii sa se implice
realmente intr-un proiect destul de mare si, de ce nu, pe viitor sa se
implice chiar in organizare.

Pentru detalii Luati legatura cu Lavinia: slav...@msn.com
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages