Pentru semestrul asta am de facut la o materie o campanie publica. Si
asta inseamna ca trebuie sa fac si putina cercetare inainte...si as
vrea sa va rog mult mult de tot sa va rapiti din timpul vostru ,care
stiu ca ii foarte pretios mai ales acuma ca vin examenele si aveti o
gramada de invatat, si sa-mi completati si mie un chestionar. Va
multumesc anticipat:D
"
https://spreadsheets.google.com/embeddedform?
formkey=dDBQb24yZVhKV3dPSDF6b0VsVDJZYVE6MQ" width="760" height="3408"
frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0"