Intalniri

0 views
Skip to first unread message

Cristi Cojita

unread,
Jan 4, 2011, 11:15:32 AM1/4/11
to bbm-studenti
Salutare si Multi Ani in Domnul,

De joi, 6 ianuarie 2011, vom reincepe intalnirile cu studentii.
Joi va fi prezentarea cartii Iov - o perspectiva asupra durerii. 
Va rog sa va familiarizati pana atunci cu cartea Iov.

Doamne-ajuta!
--
Cristi Cojita
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages