Salutare..
Maine (marti) de la 8, la biserica, vrem sa facem repetitii pentru colindat. O sa repetam 4-5 colinde si nu stam mai mult de 1 ora.
Toti cei care sunteti in cluj si vreti sa veniti la colindat sunteti asteptati maine!!
O seara faina si sarbatori pline de lumina!!
Dorina C.