Kvietimas į Seminarą apie investicijų, projektų portfelio valdymą

0 views
Skip to first unread message

Andrius Godeliauskas

unread,
Oct 10, 2017, 3:55:49 AM10/10/17
to agilel...@googlegroups.com
Sveiki, visi,

Turime nemokamą kvietimą į seminą. Trys vietos. Ką dominą, rašykite Karoliui: karolis@adprojectum.lt

 

Norime Jus pakviesti į Lietuvos projektų vadybos asociacijos ir Ad projectum organizuojamą seminarą „Vokiškai praktiškas projektų valdymas su demonstracijomis (J. Schmalz GmbH patirtis)”, kuris vyks Vilniuje Spalio 11 d. 17:00-20:00.

 

Seminaro metu  Felix Hodrus iš J. Schmalz GmbH (Vokietija) pasidalins tarptautine projektų valdymo patirtimi  ir pademonstruos J. Schmalz GmbH realius projektų ir jų portfelio valdymo įrankius. Seminaro metu sužinosite kaip tarptautinė inžinerinė kompanija išsprendė strateginių investicijų, projektų portfelio, resursų, laiko ir kaštų  valdymo iššūkius ir kokių realių praktinių naudų ji gavo.

J. Schmalz GmbH  įgyvendina daug strateginių uždavinių, apimančių statybos, gamybos, IT ir organizacinius projektus. Felix buvo vienas vadovaujančių žmonių,  atsakingų už projektų valdymo IT įrankių atranką, visai J. Schmalz įmonių grupei ir mielai pasidalins nagrinėtų IT įrankių privalumais ir trūkumais. Video apie J.Schmalz - https://vimeo.com/159507558

 

Renginys skirtas vadovams, norintiems tobulinti strategijos įgyvendinimą, projektų portfelio valdymą, resursų, laiko ir kaštų valdymą organizacijoje.

 

Renginio pranešėjas - Felix Hodrus yra J.SCHMALZ GmbH projektų valdymo departamento (PMO) vadovas. Felix’ui teko darbuotis ir sukaupti unikalią tarptautinę projektų valdymo patirtį tokiose kompanijose kaip Daimler, Airbus, iFAKT GmbH, Hansgrohe SE. Felix’as yra patyręs lyderis ir sertifikuotas projektų vadovas, įgijęs tarptautinės patirties projektuose JAV ir Australijoje,

 

Seminaras vyks anglų kalba.

 

Kviestiniams svečiams ir LPVA asociacijos nariams seminaras nemokamas. Šis kvietimas galioja trims Agile Lietuva nariams. Apie savo dalyvavimą prašome informuoti atsakant į šį laišką.

 


--
Pagarbiai,

Andrius Godeliauskas
El. paštas andrius.go...@gmail.com
Tel.nr. 8 601 27509

Sertifikuotas: CSM ir CSPO
Daugiau apie mane Linkedin
Verslo_praktines_patirties_seminaras_vadovams.PDF

Audrone U

unread,
Oct 10, 2017, 4:10:38 AM10/10/17
to AgileL...@googlegroups.com, kar...@adprojectum.lt
Sveiki, 

Ar dar yra vietu i seminara?
Noreciau sudalyvauti.

Pagarbiai

Audrone-

--
Gavote šį pranešimą, nes prenumeruojate „Google“ grupę „Agile Lietuva“.
Jei norite atšaukti šios grupės prenumeratą ir iš jos nebegauti el. laiškų, praneškite apie tai adresu AgileLietuva+unsubscribe@googlegroups.com.
Jei norite skelbti įrašus šioje grupėje, praneškite apie tai adresu AgileL...@googlegroups.com.
Daugiau parinkčių rasite apsilankę adresu https://groups.google.com/d/optout.--
Audrone
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages